Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Baran i Cierniak poprowadzą Jaskółki, Rempała z kontraktem!

17/11/2016 20:05:25
Redakcja

Paweł Baran w sezonie 2017 nadal będzie pełnił funkcję trenera Unii Tarnów. Menadżerem Jaskółek po roku przerwy będzie Mirosław Cierniak.

Mirosław Cierniak cieszy się, że wraca do drużyny i zapewnia, że duet Baran – Cierniak da z siebie wszystko tak jak miało to miejsce w sezonie 2015. – Wracam po roku przerwy do współpracy z pierwszym zespołem. Od początku budowaliśmy tą drużynę wspólnie z Pawłem Baranem i zarządem klubu. Dobieraliśmy zawodników pod kątem dobrej atmosfery, która jest bardzo istotna, jak i patrzyliśmy na ambicje sportowe zawodników, na to co chcą w żużlu osiągnąć. W tym momencie jesteśmy na etapie kończenia harmonogramu przygotowań aż do momentu wyjazdu na tor. Podczas przedsezonowych przygotowań postaramy się jak najlepiej przygotować z drużyną do rozgrywek, aby sezon rozpocząć z przytupem. Cieszę się, że będę mógł współpracować z Pawłem, który mimo młodego wieku jest już uznanym trenerem. Będziemy dawać z siebie wszystko, aby spełnić postawiony przed nami cel, a moje zadanie w drużynie będzie podobne do tego z 2015 roku, kiedy razem z drużyną zdobyliśmy brązowe medale Drużynowych Mistrzostw Polski – powiedział Mirosław Cierniak.

W poniedziałek kontrakt warszawski z Unią Tarnów podpisał Jacek Rempała. Doświadczony zawodnik i tuner będzie także ściśle współpracował z Jaskółkami pod kątem przygotowania sprzętu dla młodzieżowców, a podczas zawodów będzie opiekował się tarnowskimi juniorami.

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

Saletromag

NOXY

wesbud

Miasto Tarnów

wia-lanwamexsamrozkwitnad-stawkiemmpgk-1

Al.Capone

 

Optyka Edward Kluza

hektordunajecdekercezararkanRigatoni

rehamedica
budpolLotto
Frukt

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

 

Firma Remontowo Budowlana Rafał Nytko

Ogrody Aurora

 

 

 

 

Muszynianka

Powiat Tarnowski

 

Chemart

Arkas BHP

Netfish

Mat-Mat

Remondis

OSK MX

Your Partner

In Balance

Biały Piec

Surpal

TKP

Skup Aut Małopolska

Bartosz Mucha

Gentleman

Narzędzia dynamometryczne

Narzędzia Czyżycki

Ilustrowany Kurier Codzienny

Green Engineering

Darbagos

Centrum Sztuki Mościce

Strusinianka

Okocim

Czarny Sezam

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST