Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Baran i Cierniak poprowadzą Jaskółki, Rempała z kontraktem!

17/11/2016 20:05:25
Redakcja

Paweł Baran w sezonie 2017 nadal będzie pełnił funkcję trenera Unii Tarnów. Menadżerem Jaskółek po roku przerwy będzie Mirosław Cierniak.

Mirosław Cierniak cieszy się, że wraca do drużyny i zapewnia, że duet Baran – Cierniak da z siebie wszystko tak jak miało to miejsce w sezonie 2015. – Wracam po roku przerwy do współpracy z pierwszym zespołem. Od początku budowaliśmy tą drużynę wspólnie z Pawłem Baranem i zarządem klubu. Dobieraliśmy zawodników pod kątem dobrej atmosfery, która jest bardzo istotna, jak i patrzyliśmy na ambicje sportowe zawodników, na to co chcą w żużlu osiągnąć. W tym momencie jesteśmy na etapie kończenia harmonogramu przygotowań aż do momentu wyjazdu na tor. Podczas przedsezonowych przygotowań postaramy się jak najlepiej przygotować z drużyną do rozgrywek, aby sezon rozpocząć z przytupem. Cieszę się, że będę mógł współpracować z Pawłem, który mimo młodego wieku jest już uznanym trenerem. Będziemy dawać z siebie wszystko, aby spełnić postawiony przed nami cel, a moje zadanie w drużynie będzie podobne do tego z 2015 roku, kiedy razem z drużyną zdobyliśmy brązowe medale Drużynowych Mistrzostw Polski – powiedział Mirosław Cierniak.

W poniedziałek kontrakt warszawski z Unią Tarnów podpisał Jacek Rempała. Doświadczony zawodnik i tuner będzie także ściśle współpracował z Jaskółkami pod kątem przygotowania sprzętu dla młodzieżowców, a podczas zawodów będzie opiekował się tarnowskimi juniorami.

Sponsorzy i partnerzy
Małopolska

wesbud

Nowrem Group

wia-lan

wamex

sam

rozkwit

nad-stawkiem

mpgk-1

hektor

dunajec

cezar

rehamedica

Frukt

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

 

Muszynianka

Chemart

Netfish

Mat-Mat

Remondis

OSK MX

Biały Piec

TKP

Skup Aut Małopolska

 

Gentleman

Narzędzia dynamometryczne

Narzędzia Czyżycki

Green Engineering

Darbagos

Centrum Sztuki Mościce

Strusinianka

Okocim

Czarny Sezam

DIAGMEDICA & HOLI-MED

Arveel

Food Care

Ngine

Salon Wędkarski Karmazyn

Restauracja Rigatoni

#OPTYK WAWRZON

#OPTYK WAWRZON

Zeliaś

Spojkar

Lider Sowa

Auto-Gaz-Siedlik

ReDrog S.C.

Kącik Piękna Tarnów

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST