PGE Ekstraliga
Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Badanie opinii Kibiców Unii Tarnów!

04/05 16:41:53
Redakcja

Zapraszamy do udziału w badaniu opinii Kibiców Unii Tarnów. Wspólnie z Wami chcemy stawiać kolejny krok na drodze rozwoju i profesjonalizacji klubu. Obchodzone w tym roku 60-lecie jest dobrą ku temu okazją i szansą by wspólnie tworzyć dalszą historię.

Wasze zdanie jest dla nas bardzo cenne. Chcemy poznać Wasze opinie, dowiedzieć się kim jesteście, aby w sposób jeszcze efektywniejszy zarządzać klubem oraz rozwijać relacje sponsorskie, które są fundamentem na drodze do realizacji stawianych i oczekiwanych celów.

Wypełnienie ankiety (link TUTAJ) potrwa kilka minut. W każdej chwili można przerwać swój udział w badaniu i powrócić do wypełniania w dogodnym dla siebie czasie, w okresie trwania badania.

Spośród wszystkich respondentów badania, zostaną rozlosowane nagrody w postaci zestawów gadżetów oraz biletów na najbliższe mecze Unii Tarnów.

Dziękujemy za udział w badaniu, poświęcony czas i Wasz głos!

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

saletrosanazoty-starttyskie

wesbudalcapone

wia-lanwamexszarkowiczsamrozkwitnad-stawkiemmrowkampgk-1megaellombardkrystankluzahektordunajecdetailkingdekercezarcarsprintbolarusarkanankopolagriaRigatoniZMTAdVIST.PLWEBVIST Agencja Interaktywna - projektowanie stronMATBUDKARMOTCINEMA 3DWELDINGGaleria TarnoviaTarnowska TV HDKLICH

rehamedica
budpolLottoToskana
Frukt
Extreme Hobby
Tarnów
ngine
mis-serwis-techniczny

Partnerzy medialni
eska
Sponsorzy rozgrywek
pge-ekstraliga
Wykonanie strony Internetowej z przez