Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Atrakcje przed IV Memoriałem Krystiana Rempały

11/09/2021 11:57:47
Redakcja

W niedzielę 19 września o 14:00 na torze w Tarnowie odbędzie się IV Memoriał Krystiana Rempały pod honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Tarnowa. Zawody zostaną rozegrane jako turniej indywidualny połączony z piknikiem rodzinnym – “Zakończenie lata z Unią Tarnów ŻSSA” i licznymi atrakcjami dla dzieci.

Rano w niedzielę 19 września o 8:30 w intencji śp. Krystiana Rempały odprawiona zostanie Msza Święta, która odbędzie się w kościele NMP Królowej Polski w Mościcach.

Memoriał poprzedzi piknik rodzinny –“Zakończenie lata z Unią Tarnów ŻSSA”, który rozpocznie się już o godzinie 12:00. Dla dzieci będą do dyspozycji dmuchane zamki, stoisko z watą cukrową i popcornem. Zaprezentuje się i opowie o swojej pracy Policja, Straż Miejska i Straż Pożarna. Swoje stoisko będzie miał także Dawid Lampart z motocyklami Pit Bike. W obecności instruktora będzie można zobaczyć i nauczyć się profesjonalnej jazdy na wrotkach, czy przejechać się na quadzie. Otwarta będzie również Chata Grillowa.

Ponadto Unia Tarnów ŻSSA włączyła się do akcji #Tarnów_szczepi. Na stadionie w godzinach 12:00 – 16:00 czynny będzie plenerowy punkt szczepień. Szczepienia przeciw Covid-19 będzie można dokonać bez wcześniejszej rejestracji jednodawkowym preparatem Johnson&Johnson.

Po zawodach zapraszamy do pozostania na stadionie. W Chacie Grillowej w miłej atmosferze będzie można obejrzeć pierwsze mecze o medale w PGE Ekstralidze z udziałem m.in. wychowanków Unii Tarnów startujących w najwyższej klasie rozgrywkowej w Polsce.

Bilety  na Memoriał w cenie 10złobowiązywać będą karnety. Program w cenie 5złWstęp dla kobiet i dzieci do lat 15 będzie darmowy. Szczegóły organizacyjne podamy wkrótce.

Prezentację przed zawodami uświetni Grupa 4×4 z motocyklami i quadami. Sama obsada Memoriału prezentuje się bardzo ciekawie. Swój udział potwierdzili m.in. Jakub Miśkowiak, Bartosz Smektała, czy Peter Ljung. Ponadto zobaczymy kilku zawodników i wychowanków Unii Tarnów. Numery startowe podamy w osobnym komunikacie.

Zawodnicy, którzy wystąpią w IV Memoriale Krystiana Rempały:
1. Bartosz Smektała
2. Jakub Miśkowiak
3. Mateusz Świdnicki
4. Dawid Rempała
5. Przemysław Konieczny
6. Piotr Świercz
7. Patryk Zieliński
8. Ernest Koza
9. Dawid Lampart
10. Patryk Rolnicki
11. Bartłomiej Kowalski
12. Piotr Pióro
13. Szymon Szlauderbach
14. Peter Ljung
15. Andriej Kudriaszow
16. Daniel Jeleniewski
R1. Mateusz Gzyl

Sponsorzy i partnerzy
Małopolska

wesbud

Nowrem Group

wia-lan

wamex

sam

rozkwit

nad-stawkiem

mpgk-1

hektor

dunajec

cezar

rehamedica

Frukt

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

 

Muszynianka

Chemart

Netfish

Mat-Mat

Remondis

OSK MX

Biały Piec

TKP

Skup Aut Małopolska

 

Gentleman

Narzędzia dynamometryczne

Narzędzia Czyżycki

Green Engineering

Darbagos

Centrum Sztuki Mościce

Strusinianka

Okocim

Czarny Sezam

DIAGMEDICA & HOLI-MED

Arveel

Food Care

Ngine

Salon Wędkarski Karmazyn

Restauracja Rigatoni

#OPTYK WAWRZON

#OPTYK WAWRZON

Zeliaś

Spojkar

Lider Sowa

Auto-Gaz-Siedlik

ReDrog S.C.

Kącik Piękna Tarnów

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST