Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Artur Czaja: “Doping i atmosfera – o to w tym chodzi”

06/06/2017 8:43:51
Redakcja

Stal Rzeszów była kolejnym zespołem, który nie postawił się tarnowskim Jaskółkom na naszym owalu. Kolejne dobre zawody zaliczył Artur Czaja, który jasno wskazuje, że cel na ten sezon jest jeden – Tak, kolejne solidne zwycięstwo. Fajnie, że wygraliśmy w Rzeszowie i teraz u nas na torze. O to nam chodzi, po to jedziemy te spotkania, żeby je wygrywać. Założenie jest takie żeby wejść do Ekstraligi więc my staramy się to wypełnić – powiedział nasz zawodnik.

Podczas meczu panowały już typowo letnie temperatury i oczywiście miało to duży wpływ na przygotowanie sprzętu – Generalnie można powiedzieć, że przy takiej temperaturze w ogóle nie ma chłodzenia. Jest około 30 stopni i trzeba stosować  całkiem inne ustawienia. Silniki są w takich warunkach naprawdę bardzo słabe. To zupełnie co innego niż na początku sezonu – wyjaśnił Artur.

Artur docenia wsparcie kibiców zarówno na naszym stadionie jak i podczas meczów wyjazdowych i przyznaje, że im lepsza atmosfera tym lepiej dla niego – Super, bardzo się cieszę, bo było naprawdę sporo kibiców, także z Rzeszowa. O to w tym chodzi, żeby był odpowiedni doping i ta atmosfera. Wtedy dopiero fajnie się jeździ – dodał Artur Czaja.

Do kuriozalnego wykluczenia doszło podczas meczu w Rzeszowie. Artur nie chce już do tego wracać, ale ma świadomość, że stracił na tym kilka punktów – Ja już nawet nie chcę się na ten temat wypowiadać. Powiem tylko tyle, że około 4-5 punktów mi zabrano. Zamiast 10 zdobyłem 6. To był strzał w nogę, tyle mogę powiedzieć – zakończył.

Sponsorzy i partnerzy
Małopolska

wesbud

Nowrem Group

wia-lan

wamex

sam

rozkwit

nad-stawkiem

mpgk-1

hektor

dunajec

cezar

rehamedica

Frukt

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

 

Muszynianka

Chemart

Netfish

Mat-Mat

Remondis

OSK MX

Biały Piec

TKP

Skup Aut Małopolska

 

Gentleman

Narzędzia dynamometryczne

Narzędzia Czyżycki

Green Engineering

Darbagos

Centrum Sztuki Mościce

Strusinianka

Okocim

Czarny Sezam

DIAGMEDICA & HOLI-MED

Arveel

Food Care

Ngine

Salon Wędkarski Karmazyn

Restauracja Rigatoni

#OPTYK WAWRZON

#OPTYK WAWRZON

Zeliaś

Spojkar

Lider Sowa

Auto-Gaz-Siedlik

ReDrog S.C.

Kącik Piękna Tarnów

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST