Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Artem zadowolony z niedzielnego meczu

05/06/2013 0:00:00
Redakcja

Po zwycięstwie w niedzielnym meczu z ekipą Rafała Dobruckiego swoimi refleksjami podzielił się Artem Łaguta. Rosjanin nie krył zadowolenia ze swojego występu. Unia Tarnów pokonała Stelemt Falubaz Zielona Góra 58:32.

Artem przyznał, że wynik mógłby być jeszcze lepszy, gdyby nie problem z silnikiem. –Ten silnik, który na meczu z Bydgoszczą powiózł mnie do kompletu punktów z Falubazem już kompletnie nie jechał. Ne wiem czemu. Od razu wysyłam go do serwisu, aby zobaczyli co się z nim stało. Męczyłem się okrutnie, nie wiedziałem co zrobić. Na koniec jak się trochę dopasowałem, zdobyłem trzy punkty – wyjaśnił.

Zawodnik Jaskółek nie miał zastrzeżeń do tarnowskiego toru, który był dobrze przygotowany. Tor był dobry, jak zawsze w Tarnowie. Wszystko przez problemy z silnikiem, ale mimo to i tak nie osiągnąłem złego rezultatu – dodał.

Przed spotkaniem Artem nie wierzył w odrobienie dużej straty z pierwszego spotkania, które Jaskółki przegrały bardzo wysoko. Zawodnik chwali całą drużynę, która spisała się znakomicie. – Szczerze mówiąc to nie wierzyłem w tak wysokie zwycięstwo. Liczyłem, że wygramy, ale maksymalnie dziesięcioma punktami. Jakby przyjechał Andreas Jonsson z pewnością ciężej byłoby odrobić straty nawet tak żeby w ogóle zacząć myśleć o bonusie. Ale gdybanie nie ma w tym momencie sensu, bo w naszych szeregach zabrakło Leona Madsena. A tu od razu trzeba pochwalić Patricka Hougaarda, który go zastępował. Pojechał dobrze i zrobił dla nas świetne punkty. Ale co tam! Cała drużyna dziś równo zapunktowała, ja dołożyłem dziewięć oczek z bonusem, co na poziom Enea Ekstraligi jest wynikiem niezłym – powiedział.

Już w czwartek do Tarnowa zawita ekipa z Częstochowy w której składzie startuje starszy brat Artema, Grigorij. Rosjanin twierdzi, że traktuje brata tak samo jak każdego innego rywala i na torze sentymentów nie będzie. – Na razie ciężko jednoznacznie ocenić kto jest w tym sezonie lepszy. Brat jest w domu i po zawodach, na torze podejdę do Griszy jak do każdego innego rywala, nie będzie sentymentów z mojej strony – stwierdził.

Artem zapytany o ewentualną pomoc bratu w kwestii przełożeń odpowiedział: – On mi nie podpowie w Częstochowie to ja mam mu podpowiadać? (śmiech) – zakończył z uśmiechem zawodnik Unii Tarnów.

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

Saletromag

NOXY

wesbud

Miasto Tarnów

wia-lanwamexsamrozkwitnad-stawkiemmpgk-1

Al.Capone

 

Optyka Edward Kluza

hektordunajecdekercezararkanRigatoni

rehamedica
budpolLotto
Frukt

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

 

Firma Remontowo Budowlana Rafał Nytko

Ogrody Aurora

 

 

 

 

Muszynianka

Powiat Tarnowski

 

Chemart

Arkas BHP

Netfish

Mat-Mat

Remondis

OSK MX

Your Partner

In Balance

Biały Piec

Surpal

TKP

Skup Aut Małopolska

Bartosz Mucha

Gentleman

Narzędzia dynamometryczne

Narzędzia Czyżycki

Ilustrowany Kurier Codzienny

Green Engineering

Darbagos

Centrum Sztuki Mościce

Strusinianka

Okocim

Czarny Sezam

DIAGMEDICA & HOLI-MED

Arveel

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST