PGE Ekstraliga
Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Arkadiusz Madej VI w Nice Cup w Opolu

09/11 9:13:13
Marcin Michoń

Michał Gruchalski z kompletem punktów triumfował w IV rundzie Nice Cup w Opolu. Szóste miejsce w sobotnich zawodach zajął zawodnik Unii Tarnów – Arkadiusz Madej. Junior Jaskółek w serii zasadniczej wywalczył jedenaście punktów i szans na awans do Finału musiał szukać w biegu barażowym. Tam niestety zdefektował motocykl tarnowianina.

1. Michał Gruchalski (Eko-Dir Włókniarz Częstochowa) – 15 (3,3,3,3,3) + 1. miejsce w finale
2. Davis Kurmis (Lokomotiv Daugavpils) – 10 (2,2,3,1,2) + 2. miejsce w finale
3. Hubert Czerniawski (Stal Gorzów) – 14 (3,3,3,2,3) + 3. miejsce w finale
4. Mike Trzensiok (MRGARDEN GKM Grudziądz) – 12 (1,3,3,3,2) + 4. miejsce w finale
5. Alan Szczotka (Stal Gorzów) – 12 (3,3,2,3,1)
6. Arkadiusz Madej (Unia Tarnów) – 11 (2,2,2,2,3)
7. Oleg Michaiłow (Lokomotiv Daugavpils) – 8 (3,d,2,3,w)
8. Szymon Szlauderbach (Fogo Unia Leszno) – 6 (1,1,1,0,3)
9. Dmytro Mostowik (TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.) – 6 (w,2,1,2,1)
10. Wiktor Lampart (Stal BETAD Leasing Rzeszów) – 6 (2,1,u,2,1)
11. Jarosław Krzywosz (Holistic-Polska Rawicz) – 5 (1,w,2,0,2)
12. Tomasz Gąsior (Kolejarz Opole) – 4 (1,2,0,1,0)
13. Kamil Brzeziński (KM Cross Lublin) – 3 (2,0,w,1,0)
14. Emil Peroń (KM Cross Lublin) – 3 (1,2)
15. Kamil Kamiński (Kolejarz Opole) – 2 (0,0,1,d,1)
16. Marcin Turowski (Get Well Toruń) – 2 (0,1,1,-,-)
17. Bartosz Świącik (Eko-Dir Włókniarz Częstochowa) – 1 (0,1,w,d,-)

Bieg po biegu:
1. Szczotka, Madej, Krzywosz, Kamiński
2. Michaiłow, Lampart, Gąsior, Świącik
3. Gruchalski, Brzeziński, Szlauderbach, Mostowik (w/su)
4. Czerniawski, Kurmis, Trzensiok, Turowski
5. Czerniawski, Madej, Szlauderbach, Michaiłow (d3)
6. Trzensiok, Mostowik, Lampart, Kamiński
7. Gruchalski, Kurmis, Świącik, Krzywosz (w/u)
8. Szczotka, Gąsior, Turowski, Brzeziński
9. Gruchalski, Madej, Turowski, Lampart (u2)
10. Kurmis, Michaiłow, Kamiński, Brzeziński (w/su)
11. Trzensiok, Krzywosz, Szlauderbach, Gąsior
12. Czerniawski, Szczotka, Mostowik, Świącik (w)
13. Trzensiok, Madej, Brzeziński, Świącik (d4)
14. Gruchalski, Czerniawski, Gąsior, Kamiński (d4)
15. Michaiłow, Mostowik, Peroń, Krzywosz
16. Szczotka, Lampart, Kurmis, Szlauderbach
17. Madej, Kurmis, Mostowik, Gąsior
18. Szlauderbach, Peroń, Kamiński
19. Czerniawski, Krzywosz, Lampart, Brzeziński
20. Gruchalski, Trzensiok, Szczotka, Michaiłow (w/u)

Baraż o miejsce w finale:
21. Trzensiok, Kurmis, Szczotka, Madej (d3)

Finał:
22. Gruchalski, Kurmis, Czerniawski, Trzensiok

wyniki za: SportoweFakty.wp.pl

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

saletrosanazoty-starttyskie

wesbudalcapone

wia-lanwamexszarkowiczsamrozkwitnad-stawkiemmrowkampgk-1megaellombardkrystankluzahektordunajecdetailkingdekercezarcarsprintbolarusarkanankopolagriaRigatoniZMTAdVIST.PLWEBVIST Agencja Interaktywna - projektowanie stronMATBUDKARMOTCINEMA 3DWELDINGGaleria TarnoviaTarnowska TV HDKLICH

rehamedica
budpolLottoToskana

Partnerzy medialni
eskasportowefakty
Sponsorzy rozgrywek
pge-ekstraliga
Wykonanie strony Internetowej z przez