Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Arkadiusz Madej VI w Nice Cup w Opolu

11/09/2016 9:13:13
Redakcja

Michał Gruchalski z kompletem punktów triumfował w IV rundzie Nice Cup w Opolu. Szóste miejsce w sobotnich zawodach zajął zawodnik Unii Tarnów – Arkadiusz Madej. Junior Jaskółek w serii zasadniczej wywalczył jedenaście punktów i szans na awans do Finału musiał szukać w biegu barażowym. Tam niestety zdefektował motocykl tarnowianina.

1. Michał Gruchalski (Eko-Dir Włókniarz Częstochowa) – 15 (3,3,3,3,3) + 1. miejsce w finale
2. Davis Kurmis (Lokomotiv Daugavpils) – 10 (2,2,3,1,2) + 2. miejsce w finale
3. Hubert Czerniawski (Stal Gorzów) – 14 (3,3,3,2,3) + 3. miejsce w finale
4. Mike Trzensiok (MRGARDEN GKM Grudziądz) – 12 (1,3,3,3,2) + 4. miejsce w finale
5. Alan Szczotka (Stal Gorzów) – 12 (3,3,2,3,1)
6. Arkadiusz Madej (Unia Tarnów) – 11 (2,2,2,2,3)
7. Oleg Michaiłow (Lokomotiv Daugavpils) – 8 (3,d,2,3,w)
8. Szymon Szlauderbach (Fogo Unia Leszno) – 6 (1,1,1,0,3)
9. Dmytro Mostowik (TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.) – 6 (w,2,1,2,1)
10. Wiktor Lampart (Stal BETAD Leasing Rzeszów) – 6 (2,1,u,2,1)
11. Jarosław Krzywosz (Holistic-Polska Rawicz) – 5 (1,w,2,0,2)
12. Tomasz Gąsior (Kolejarz Opole) – 4 (1,2,0,1,0)
13. Kamil Brzeziński (KM Cross Lublin) – 3 (2,0,w,1,0)
14. Emil Peroń (KM Cross Lublin) – 3 (1,2)
15. Kamil Kamiński (Kolejarz Opole) – 2 (0,0,1,d,1)
16. Marcin Turowski (Get Well Toruń) – 2 (0,1,1,-,-)
17. Bartosz Świącik (Eko-Dir Włókniarz Częstochowa) – 1 (0,1,w,d,-)

Bieg po biegu:
1. Szczotka, Madej, Krzywosz, Kamiński
2. Michaiłow, Lampart, Gąsior, Świącik
3. Gruchalski, Brzeziński, Szlauderbach, Mostowik (w/su)
4. Czerniawski, Kurmis, Trzensiok, Turowski
5. Czerniawski, Madej, Szlauderbach, Michaiłow (d3)
6. Trzensiok, Mostowik, Lampart, Kamiński
7. Gruchalski, Kurmis, Świącik, Krzywosz (w/u)
8. Szczotka, Gąsior, Turowski, Brzeziński
9. Gruchalski, Madej, Turowski, Lampart (u2)
10. Kurmis, Michaiłow, Kamiński, Brzeziński (w/su)
11. Trzensiok, Krzywosz, Szlauderbach, Gąsior
12. Czerniawski, Szczotka, Mostowik, Świącik (w)
13. Trzensiok, Madej, Brzeziński, Świącik (d4)
14. Gruchalski, Czerniawski, Gąsior, Kamiński (d4)
15. Michaiłow, Mostowik, Peroń, Krzywosz
16. Szczotka, Lampart, Kurmis, Szlauderbach
17. Madej, Kurmis, Mostowik, Gąsior
18. Szlauderbach, Peroń, Kamiński
19. Czerniawski, Krzywosz, Lampart, Brzeziński
20. Gruchalski, Trzensiok, Szczotka, Michaiłow (w/u)

Baraż o miejsce w finale:
21. Trzensiok, Kurmis, Szczotka, Madej (d3)

Finał:
22. Gruchalski, Kurmis, Czerniawski, Trzensiok

wyniki za: SportoweFakty.wp.pl

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

Saletromag

NOXY

wesbud

Miasto Tarnów

wia-lanwamexsamrozkwitnad-stawkiemmpgk-1

Al.Capone

 

Optyka Edward Kluza

hektordunajecdekercezararkanRigatoni

rehamedica
budpolLotto
Frukt

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

 

Firma Remontowo Budowlana Rafał Nytko

Ogrody Aurora

 

 

 

 

Muszynianka

Powiat Tarnowski

 

Chemart

Arkas BHP

Netfish

Mat-Mat

Remondis

OSK MX

Your Partner

In Balance

Biały Piec

Surpal

TKP

Skup Aut Małopolska

Bartosz Mucha

Gentleman

Narzędzia dynamometryczne

Narzędzia Czyżycki

Ilustrowany Kurier Codzienny

Green Engineering

Darbagos

Centrum Sztuki Mościce

Strusinianka

Okocim

Czarny Sezam

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST