Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

7 miejsce Patryka Rolnickiego w finale Ligi Juniorów

25/08/2016 17:22:30
Redakcja

W dniu wczorajszym na torze w Lesznie odbył się finał Indywidualnych Mistrzostw Ligi Juniorów. Zawody zgodnie z oczekiwaniami wygrał Bartosz Smektała przed swoim klubowym kolegą Dominikiem Kuberą. W stawce zawodników znalazł się nasz reprezentant Patryk Rolnicki. Zaliczył całkiem udany występ zdobywając 8 punktów co ostatecznie dało mu 7 lokatę.

Wyniki:
1. Bartosz Smektała (Fogo Unia Leszno) – 14 (3,3,2,3,3)
2. Dominik Kubera (Fogo Unia Leszno) – 13+3 (2,2,3,3,3)
3. Kacper Woryna (ROW Rybnik) – 13+2 (3,3,3,2,2)
4. Adrian Gała (Betard Sparta Wrocław) – 11 (3,2,2,3,1)
5. Rafał Karczmarz (Stal Gorzów) – 9 (3,0,2,2,2)
6. Robert Chmiel (ROW Rybnik) – 9 (2,1,1,2,3)
7. Patryk Rolnicki (Grupa Azoty START Unia Tarnów) – 8 (0,3,3,1,1)
8. Daniel Kaczmarek (Fogo Unia Leszno) – 8 (1,0,3,2,2)
9. Mateusz Burzyński (Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra) – 7 (w,1,0,3,3)
10. Alex Zgardziński (Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra) – 7 (2,3,1,1,d)
11. Damian Dróżdż (Betard Sparta Wrocław) – 7 (1,2,2,0,2)
12. Marcin Nowak (MRGARDEN GKM Grudziądz) – 6 (2,1,1,1,1)
13. Kamil Wieczorek (ROW Rybnik) – 3 (1,1,0,1,0)
14. Igor Kopeć-Sobczyński (Get Well Toruń) – 3 (1,0,1,0,1)
15. Mike Trzensiok (MRGARDEN GKM Grudziądz) – 2 (0,2,0,0,0)
16. Wiktor Lis (Fogo Unia Leszno) – 0 (0,0)
17. Arkadiusz Potoniec (Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra) – 0 (0,d,d,w,-)
18. Szymon Szlauderbach (Fogo Unia Leszno) – 0 (0)

Bieg po biegu:
1. (61,96) Karczmarz, Chmiel, Kopeć-Sobczyński, Rolnicki
2. (61,81) Gała, Kubera, Wieczorek, Lis (Burzyński – w/2min)
3. (60,86) Woryna, Nowak, Kaczmarek, Potoniec
4. (60,40) Smektała, Zgardziński, Dróżdż, Trzensiok
5. (62,44) Rolnicki, Trzensiok, Wieczorek, Potoniec (d/4)
6. (61,07) Woryna, Dróżdż, Burzyński, Karczmarz
7. (60,86) Zgardziński, Gała, Nowak, Kopeć-Sobczyński
8. (60,03) Smektała, Kubera, Chmiel, Kaczmarek
9. (62,02) Rolnicki, Smektała, Nowak, Burzyński
10. (61,28) Kaczmarek, Karczmarz, Zgardziński, Wieczorek
11. (61,05) Kubera, Dróżdż, Kopeć-Sobczyński, Potoniec (d/4)
12. (60,02) Woryna, Gała, Chmiel, Trzensiok
13. (61,01) Gała, Kaczmarek, Rolnicki, Dróżdż
14. (61,37) Kubera, Karczmarz, Nowak, Trzensiok
15. (60,92) Smektała, Woryna, Wieczorek, Kopeć-Sobczyński
16. (61,44) Burzyński, Chmiel, Zgardziński, Szlauderbach (Potoniec – w/2min)
17. (61,63) Kubera, Woryna, Rolnicki, Zgardziński (d/4)
18. (61,48) Smektała, Karczmarz, Gała, Lis
19. (62,63) Burzyński, Kaczmarek, Kopeć-Sobczyński, Trzensiok (d/4)
20. (60,97) Chmiel, Dróżdż, Nowak, Wieczorek

Bieg dodatkowy o 2. miejsce:
(60,75) Kubera, Woryna

 

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

Saletromag

NOXY

wesbud

Miasto Tarnów

wia-lanwamexsamrozkwitnad-stawkiemmpgk-1

Al.Capone

 

Optyka Edward Kluza

hektordunajecdekercezararkanRigatoni

rehamedica
budpolLotto
Frukt

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

 

Firma Remontowo Budowlana Rafał Nytko

Ogrody Aurora

 

 

 

 

Muszynianka

Powiat Tarnowski

 

Chemart

Arkas BHP

Netfish

Mat-Mat

Remondis

OSK MX

Your Partner

In Balance

Biały Piec

Surpal

TKP

Skup Aut Małopolska

Bartosz Mucha

Gentleman

Narzędzia dynamometryczne

Narzędzia Czyżycki

Ilustrowany Kurier Codzienny

Green Engineering

Darbagos

Centrum Sztuki Mościce

Strusinianka

Okocim

Czarny Sezam

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST