PGE Ekstraliga
Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

7 miejsce Patryka Rolnickiego w finale Ligi Juniorów

08/25 17:22:30
Przemysław Frączek

W dniu wczorajszym na torze w Lesznie odbył się finał Indywidualnych Mistrzostw Ligi Juniorów. Zawody zgodnie z oczekiwaniami wygrał Bartosz Smektała przed swoim klubowym kolegą Dominikiem Kuberą. W stawce zawodników znalazł się nasz reprezentant Patryk Rolnicki. Zaliczył całkiem udany występ zdobywając 8 punktów co ostatecznie dało mu 7 lokatę.

Wyniki:
1. Bartosz Smektała (Fogo Unia Leszno) – 14 (3,3,2,3,3)
2. Dominik Kubera (Fogo Unia Leszno) – 13+3 (2,2,3,3,3)
3. Kacper Woryna (ROW Rybnik) – 13+2 (3,3,3,2,2)
4. Adrian Gała (Betard Sparta Wrocław) – 11 (3,2,2,3,1)
5. Rafał Karczmarz (Stal Gorzów) – 9 (3,0,2,2,2)
6. Robert Chmiel (ROW Rybnik) – 9 (2,1,1,2,3)
7. Patryk Rolnicki (Grupa Azoty START Unia Tarnów) – 8 (0,3,3,1,1)
8. Daniel Kaczmarek (Fogo Unia Leszno) – 8 (1,0,3,2,2)
9. Mateusz Burzyński (Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra) – 7 (w,1,0,3,3)
10. Alex Zgardziński (Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra) – 7 (2,3,1,1,d)
11. Damian Dróżdż (Betard Sparta Wrocław) – 7 (1,2,2,0,2)
12. Marcin Nowak (MRGARDEN GKM Grudziądz) – 6 (2,1,1,1,1)
13. Kamil Wieczorek (ROW Rybnik) – 3 (1,1,0,1,0)
14. Igor Kopeć-Sobczyński (Get Well Toruń) – 3 (1,0,1,0,1)
15. Mike Trzensiok (MRGARDEN GKM Grudziądz) – 2 (0,2,0,0,0)
16. Wiktor Lis (Fogo Unia Leszno) – 0 (0,0)
17. Arkadiusz Potoniec (Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra) – 0 (0,d,d,w,-)
18. Szymon Szlauderbach (Fogo Unia Leszno) – 0 (0)

Bieg po biegu:
1. (61,96) Karczmarz, Chmiel, Kopeć-Sobczyński, Rolnicki
2. (61,81) Gała, Kubera, Wieczorek, Lis (Burzyński – w/2min)
3. (60,86) Woryna, Nowak, Kaczmarek, Potoniec
4. (60,40) Smektała, Zgardziński, Dróżdż, Trzensiok
5. (62,44) Rolnicki, Trzensiok, Wieczorek, Potoniec (d/4)
6. (61,07) Woryna, Dróżdż, Burzyński, Karczmarz
7. (60,86) Zgardziński, Gała, Nowak, Kopeć-Sobczyński
8. (60,03) Smektała, Kubera, Chmiel, Kaczmarek
9. (62,02) Rolnicki, Smektała, Nowak, Burzyński
10. (61,28) Kaczmarek, Karczmarz, Zgardziński, Wieczorek
11. (61,05) Kubera, Dróżdż, Kopeć-Sobczyński, Potoniec (d/4)
12. (60,02) Woryna, Gała, Chmiel, Trzensiok
13. (61,01) Gała, Kaczmarek, Rolnicki, Dróżdż
14. (61,37) Kubera, Karczmarz, Nowak, Trzensiok
15. (60,92) Smektała, Woryna, Wieczorek, Kopeć-Sobczyński
16. (61,44) Burzyński, Chmiel, Zgardziński, Szlauderbach (Potoniec – w/2min)
17. (61,63) Kubera, Woryna, Rolnicki, Zgardziński (d/4)
18. (61,48) Smektała, Karczmarz, Gała, Lis
19. (62,63) Burzyński, Kaczmarek, Kopeć-Sobczyński, Trzensiok (d/4)
20. (60,97) Chmiel, Dróżdż, Nowak, Wieczorek

Bieg dodatkowy o 2. miejsce:
(60,75) Kubera, Woryna

 

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

saletrosanazoty-starttyskie

wesbudalcapone

wia-lanwamexszarkowiczsamrozkwitnad-stawkiemmrowkampgk-1megaellombardkrystankluzahektordunajecdetailkingdekercezarcarsprintbolarusarkanankopolagriaRigatoniZMTAdVIST.PLWEBVIST Agencja Interaktywna - projektowanie stronMATBUDKARMOTCINEMA 3DWELDINGGaleria TarnoviaTarnowska TV HDKLICH

rehamedica
budpolLottoToskana
Frukt
Extreme Hobby
Tarnów
ngine

Partnerzy medialni
eskasportowefakty
Sponsorzy rozgrywek
pge-ekstraliga
Wykonanie strony Internetowej z przez