Z bardzo dobrej strony w Turnieju Zaplecza Kadry Juniorów w Rybniku pokazał się Patryk Rolnicki. Zawodnik Unii Tarnów wywalczył dziesięć punktów, co dało mu piąte miejsce. Triumfował z kompletem punktów Daniel Kaczmarek, a dwa kolejne miejsca na podium zajęli Dominik Kubera i Robert Chmiel.
Dzisiejszy występ Patryka Rolnickiego jest bardzo dobrym prognostykiem przed czwartkowymi eliminacjami Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Polski w Świętochłowicach, a także najbliższymi meczami ligowymi Jaskółek.
Wyniki:
1. Daniel Kaczmarek (Fogo Unia Leszno) – 15 (3,3,3,3,3)
2. Dominik Kubera (Fogo Unia Leszno) – 12 (3,w,3,3,3)
3. Robert Chmiel (ROW Rybnik) – 12 (3,2,1,3,3)
4. Bartosz Smektała (Fogo Unia Leszno) – 11 (3,3,3,2,0)
5. Patryk Rolnicki (Unia Tarnów) – 10 (2,3,2,1,2)
6. Damian Dróżdż (Betard Sparta Wrocław) – 10 (1,3,2,2,2)
7. Adrian Cyfer (Stal Gorzów) – 9 (0,1,2,3,3)
8. Kacper Woryna (ROW Rybnik) – 7 (2,1,3,0,1)
9. Sebastian Niedźwiedź (Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra) – 7 (1,2,d,2,2)
10. Kamil Wieczorek (ROW Rybnik) – 5 (0,2,1,0,2)
11. Dawid Wawrzyniak (Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk) – 5 (1,0,2,1,1)
12. Michał Gruchalski (Eko-Dir Włókniarz Częstochowa) – 4 (2,2,w,-,-)
13. Dawid Krzyżanowski (Get Well Toruń) – 4 (2,0,1,1,0)
14. Damian Stalkowski (Polonia Bydgoszcz) – 3 (0,0,0,2,1)
15. Alan Szczotka (Stal Gorzów) – 3 (1,1,0,d,1)
16. Alex Zgardziński (Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra) – 1 (0,1,w,w,w)
Bieg po biegu:
1. Chmiel, Rolnicki, Dróżdż, Wieczorek
2. Kubera, Woryna, Szczotka, Zgardziński
3. Smektała, Gruchalski, Niedźwiedź, Cyfer
4. Kaczmarek, Krzyżanowski, Wawrzyniak, Stalkowski
5. Kaczmarek, Chmiel, Cyfer, Kubera (u/w)
6. Rolnicki, Niedźwiedź, Szczotka, Stalkowski
7. Smektała, Wieczorek, Zgardziński, Krzyżanowski
8. Dróżdż, Gruchalski, Woryna, Wawrzyniak
9. Smektała, Wawrzyniak, Chmiel, Szczotka
10. Kubera, Rolnicki, Krzyżanowski, Gruchalski (u/w)
11. Woryna, Cyfer, Wieczorek, Stalkowski
12. Kaczmarek, Dróżdż, Niedźwiedź (d/2), Zgardziński (w/2min)
13. Chmiel, Stalkowski, Zgardziński (w/2min)
14. Kaczmarek, Smektała, Rolnicki, Woryna
15. Kubera, Niedźwiedź, Wawrzyniak, Wieczorek
16. Cyfer, Dróżdż, Krzyżanowski, Szczotka (d/4)
17. Chmiel, Niedźwiedź, Woryna, Krzyżanowski
18. Cyfer, Rolnicki, Wawrzyniak, Zgardziński (w/2min)
19. Kaczmarek, Wieczorek, Szczotka
20. Kubera, Dróżdż, Stalkowski, Smektała
wyniki za: SportoweFakty.wp.pl