Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Paweł Miesiąc w Unii Tarnów!

11/05/2020 14:58:25
Przemysław Frączek

Paweł Miesiąc został nowym zawodnikiem Unii Tarnów. Wychowanek Stali Rzeszów ostatnie cztery sezony spędził w barwach klubu z Lublina, z którym wywalczył najpierw awans do 1 ligi, a następnie do PGE Ekstraligi. Paweł Miesiąc jest Drużynowym Mistrzem Świata Juniorów z 2006 roku. W tym samym sezonie został także Młodzieżowym Drużynowym Mistrzem Polski oraz Młodzieżowym Mistrzem Polski Par Klubowych startując w tych zawodach z Dawidem Stachyrą. Będzie to jego pierwszy sezon w barwach tarnowskich Jaskółek.

Jak przyznał Paweł Miesiąc, celem przed drużyną ma być awans do fazy play-off, a tam wszystko zacznie się od nowa – Podpisując kontrakt w Tarnowie jestem przede wszystkim nastawiony na play-offy. Regulamin jest tak skonstruowany, że dopiero te cztery najlepsze drużyny mogą walczyć dalej, dlatego awans do czwórki to podstawa. Jako zawodnik zawsze chcę walczyć o najwyższe cele i chciałbym żeby cały zespół był też tak zbudowany. W Tarnowie zawsze była drużyna z potencjałem. Świadczy o tym wiele lat spędzonych w Ekstralidze – powiedział nasz nowy zawodnik

Paweł wielokrotnie w czasie swojej kariery startował na tarnowskim torze. Znajomość naszego owalu może być kolejnym jego atutem – W Tarnowie startowałem wiele razy, począwszy od czasów młodzieżowych. Znam ten tor dość dobrze. Na przestrzeni lat wielu zawodników pokazywało, że można tutaj obierać fajne ścieżki, nabierać prędkości i z powodzeniem się ścigać. Dlatego mam nadzieję, że tor będzie fajnie przygotowany, a my postaramy się stworzyć ciekawe widowiska dla kibiców – dodał.

Ostatnie cztery sezony w Lublinie to jazda zarówno w pierwszej i drugiej lidze, a także w Ekstralidze. Dało to Pawłowi możliwość zebrania ogromnego doświadczenia – W ostatnich latach rzeczywiście objeździłem się na wielu torach w Polsce i zyskałem sporo doświadczenia. W kolejnym sezonie pierwsza liga zapowiada się naprawdę ciężka i wymagająca. Będzie tu startowało wielu świetnych zawodników i dlatego nastawiam się na sezon ciężkiej pracy. Liczę na sporo jazdy ponieważ też bardzo chciałbym odbić sobie ten niedawno zakończony sezon, w którym tej jazdy było niewiele – zakończył Paweł Miesiąc.

 

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

Saletromag

NOXY

ewinner

wesbudSolektro

Miasto Tarnów

wia-lanwamexsamrozkwitnad-stawkiemmrowkampgk-1

Al.Capone

krystankluzahektordunajecdekercezararkanagriaRigatoniTarnowska TV HD

rehamedica
budpolLotto
Frukt

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

 

 

 

Firma Remontowo Budowlana Rafał Nytko

Ogrody Aurora

 

 

 

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST