Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Jaskółki na XXIII Dożynkach Województwa Małopolskiego

09/12/2021 15:13:50
Redakcja

W sobotę mieliśmy zaszczyt zaprezentować nasz klub na XXIII Dożynkach Województwa Małopolskiego w Łęgu Tarnowskim. Unię Tarnów reprezentowali młodzieżowcy – Piotr Świercz, Przemysław Konieczny, Patryk Zieliński i Igor Gryzło których mocno wspierał Prezes Krzysztof Lechowicz, a także młodzi podopieczni UKS Jaskółki TarnówSebastian Forgiel i Adrian Gorzkowski. W naszej ekipie pojawił się także mechanik klubowy Piotr Lechowicz, toromistrz Bartłomiej Forgiel oraz wolontariusze.

Stoisko Unii Tarnów ŻSSA cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem uczestników Dożynek. Jak zwykle nie zabrakło licznych zdjęć z naszymi żużlowcami, a także autografów i ciekawych rozmów. Rozdaliśmy także sporo naszych gadżetów w tym koszulek oraz czapek z logotypem naszego Głównego Partnera – Grupy Azoty. Tradycyjnie dużym zainteresowaniem cieszyły się nasze motocykle na których z radością i zainteresowaniem zasiadali zwłaszcza najmłodsi, ale nie tylko.

Bardzo dziękujemy organizatorom XXIII Dożynek Województwa Małopolskiego w Łęgu Tarnowskim za możliwość udziału w tym wydarzeniu. To dla nas duża promocja i nobilitacja!

 

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

Saletromag

NOXY

ewinner

wesbudSolektro

Miasto Tarnów

wia-lanwamexsamrozkwitnad-stawkiemmrowkampgk-1

Al.Capone

krystankluzahektordunajecdekercezararkanagriaRigatoniTarnowska TV HD

rehamedica
budpolLotto
Frukt

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

 

 

 

Firma Remontowo Budowlana Rafał Nytko

Ogrody Aurora

Muszynianka

Powiat Tarnowski

Gipsman

Chemart

Arkas BHP

Netfish

Mat-Mat

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST