Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Artem Łaguta i Greg Hancock podpisali kontrakty

12/13/2013 0:00:00
Redakcja

W ostatnich dniach do siedziby Klubu wpłynęły podpisane kontrakty Artema Łaguty i Grega Hancocka. Tym samym Jaskółki zamknęły budowę składu na nowy sezon.

Obaj zawodnicy ustalili warunki swoich umów z Jaskółkami już dużo wcześniej. – Rzeczywiście Greg i Artem podpisali kontrakty dość późno, jednak na przeszkodzie stanęło kilka przeszkód, niezależnych od nas. Cieszymy się, że udało się zbudować mocną drużynę, która została wzmocniona Gregiem powinna skutecznie powalczyć o pierwszą czwórkę – powiedział rzecznik klubowy Łukasz Izak.

Dla Rosjanina będzie to drugi rok z rzędu startów w Tarnowie. Poprzedni sezon był dla niego bardzo udany, ze średnią powyżej dwóch punktów na bieg uplasował się zaraz za czołową dziesiątką zawodników Enea Ekstraligi, będąc liderem Jaskółek w przeciągu całego sezonu.

Z kolei dla utytułowanego Amerykanina będzie to powrót do Tarnowa po roku spędzonym w Bydgoszczy. Greg Hancock z Jaskółką na plastronie w sezonie 2012 wywalczył złoty medal Drużynowych Mistrzostw Polski.

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

Saletromag

NOXY

ewinner

wesbudSolektro

Miasto Tarnów

wia-lanwamexsamrozkwitnad-stawkiemmrowkampgk-1

Al.Capone

krystankluzahektordunajecdekercezararkanagriaRigatoniTarnowska TV HD

rehamedica
budpolLotto
Frukt

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

 

 

 

Firma Remontowo Budowlana Rafał Nytko

Ogrody Aurora

Muszynianka

Powiat Tarnowski

Gipsman

Chemart

Arkas BHP

Netfish

Mat-Mat

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST