PGE Ekstraliga
Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Znajdź szczegóły i wygraj zaproszenie na IMME!

08/13 0:00:00
Redakcja


Unia Tarnów
przygotowała kolejny konkurs w którym do wygrania będą wejściówki na Indywidualne Międzynarodowe Mistrzostwa Ekstraligi.

Tym razem, aby zdobyć zaproszenie na mecz należy jak najszybciej znaleźć wszystkie szczegóły jakimi różnić się będą dwa zdjęcia. Różniące się sobą fotografie pojawią się na naszym FanPage dzisiaj około 20:00. Szczegóły należy zaznaczyć okręgami w dowolnym programie graficznym np. MS Paint. Dwie osoby które jako pierwsze wyślą e-mail na adres konkurs@unia.tarnow.pl z poprawnie zaznaczonymi wszystkimi szczegółami otrzymają pojedyncze zaproszenie na Indywidualne Międzynarodowe Mistrzostwa Ekstraligi. Szczegóły oraz regulamin tutaj.

Ważne:
W tytule wiadomości proszę wpisać: „Znalazłem/am X szczegółów”, gdzie X to ilość znalezionych różnic np.: „Znalazłem 5 szczegółów”. W treści proszę podać imię, nazwisko oraz telefon kontaktowy. Zdjęcie z zaznaczonymi różnicami należy wysłać jako załącznik.

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

saletrosanazoty-startokocim

wesbudalcapone

wia-lanwamexszarkowiczsamrozkwitnad-stawkiemmrowkampgk-1megaellombardkrystankluzahektordunajecdetailkingdekercezarcastoramacarsprintbolarusarkanankopolagriaRigatoniZMTAdVIST.PLWEBVIST Agencja Interaktywna - projektowanie stronMATBUDKARMOTCINEMA 3DWELDINGGaleria TarnoviaTarnowska TV HDKLICH

Partnerzy medialni
eskasportowefakty
Sponsorzy rozgrywek
pge-ekstraliga
Wykonanie strony Internetowej z przez