Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

“W ogóle nie jestem z siebie zadowolony” – Kacper Gomólski

25/06/2014 0:00:00
Redakcja

Do bardzo dobrych występów w tym sezonie przyzwyczaił kibiców Kacper Gomólski. Mecz z Fogo Unią Leszno nie potoczył się jednak po myśli naszego juniora. Jak się okazało, Kacper nie był zadowolony z pracy silników – w ogóle nie jestem z siebie zadowolony. Oddałem do serwisu silnik, który od początku spisywał się tutaj dobrze i nie wiem co się stało z tym silnikiem. Żałuję, że zdecydowałem się na drugi motocykl dopiero w ostatnim starcie, bo mogło być o wiele lepiej. Cóż, teraz dużo pracy, w środę liga duńska, w czwartek półfinał srebrnego kasku w Gnieźnie przy okazji będę testował nowy silnik i zobaczy jak to będzie – wyjaśnił Kacper.

Nowością w tym sezonie ligowym jest miesięczna przerwa wakacyjna. Zapytaliśmy „Gingera” czy nie spowoduje to rozregulowania jego jazdy – ja i tak mam tyle zawodów, że będę cały czas na motocyklu, więc będę cały czas i jeździł i to jest ważne. Tak jak mówiłem, przed meczem z Częstochową dużo pracy nad sobą, nad motocyklami, bo dziś mogę być w miarę zadowolony tylko z ostatniego biegu – odpowiedział Kapcer Gomólski.

Pozycja lidera tabeli u niejednego zawodnika powoduje wielką presję. Kacper nie patrzy jednak na miejsce w tabeli, a skupia się wyłącznie na skutecznej jeździe – nie patrzymy, które mamy miejsce w lidze. Jedziemy cały czas tak samo skoncentrowani. Chcemy każdy mecz wygrywać i to jest najważniejsze, ale nie lekceważymy żadnego przeciwnika – zakończył nasz junior.

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

Saletromag

NOXY

wesbud

Miasto Tarnów

Nowrem Group

wia-lanwamexsamrozkwitnad-stawkiemmpgk-1

Al.Capone

 

Optyka Edward Kluza

hektordunajecdekercezararkan

rehamedica
Lotto
Frukt

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

 

 

Ogrody Aurora

 

 

 

 

Muszynianka

 

 

Chemart

Arkas BHP

Netfish

Mat-Mat

Remondis

OSK MX

Your Partner

In Balance

Biały Piec

Surpal

TKP

Skup Aut Małopolska

 

Gentleman

Narzędzia dynamometryczne

Narzędzia Czyżycki

Ilustrowany Kurier Codzienny

Green Engineering

Darbagos

Centrum Sztuki Mościce

Strusinianka

Okocim

Czarny Sezam

DIAGMEDICA & HOLI-MED

Arveel

Food Care

Ngine

Seba Mechanika

Salon Wędkarski Karmazyn

Restauracja Rigatoni

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST