Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Terminarz rozgrywek 2020

1 KOLEJKA
Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Unia Tarnów
Wynik
44:46
KŻ Orzeł Łódź – SK Lokomotiv Daugavpils
Wynik
57:33
eWinner Apator Toruń – CAR GWARANT KAPI MEBLE BUDEX Start Gniezno
Wynik
55:35
Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. – Abramczyk Polonia Bydgoszcz
Wynik
53:37
2 KOLEJKA
Abramczyk Polonia Bydgoszcz – KŻ Orzeł Łódź
Data
18/07/2020
CAR GWARANT KAPI MEBLE BUDEX Start Gniezno – Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.
Data
18/07/2020
SK Lokomotiv Daugavpils – Zdunek Wybrzeże Gdańsk
Data
18/07/2020
Unia Tarnów – eWinner Apator Toruń
Data
19/07/2020
3 KOLEJKA
Unia Tarnów – Abramczyk Polonia Bydgoszcz
Data
26/07/2020
eWinner Apator Toruń – KŻ Orzeł Łódź
Data
26/07/2020
Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. – SK Lokomotiv Daugavpils
Data
26/07/2020
Zdunek Wybrzeże Gdańsk – CAR GWARANT KAPI MEBLE BUDEX Start Gniezno
Data
26/07/2020
4 KOLEJKA
KŻ Orzeł Łódź – Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.
Data
02/08/2020
Abramczyk Polonia Bydgoszcz – Zdunek Wybrzeże Gdańsk
Data
02/08/2020
CAR GWARANT KAPI MEBLE BUDEX Start Gniezno – Unia Tarnów
Data
02/08/2020
SK Lokomotiv Daugavpils – eWinner Apator Toruń
Data
02/08/2020
5 KOLEJKA
eWinner Apator Toruń – Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.
Data
03/08/2020
Unia Tarnów – SK Lokomotiv Daugavpils
Data
06/08/2020
Abramczyk Polonia Bydgoszcz – CAR GWARANT KAPI MEBLE BUDEX Start Gniezno
Data
06/08/2020
Zdunek Wybrzeże Gdańsk – KŻ Orzeł Łódź
Data
06/08/2020
6 KOLEJKA
KŻ Orzeł Łódź – CAR GWARANT KAPI MEBLE BUDEX Start Gniezno
Data
09/08/2020
eWinner Apator Toruń – Zdunek Wybrzeże Gdańsk
Data
09/08/2020
Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. – Unia Tarnów
Data
09/08/2020
SK Lokomotiv Daugavpils – Abramczyk Polonia Bydgoszcz
Data
09/08/2020
7 KOLEJKA
Abramczyk Polonia Bydgoszcz – eWinner Apator Toruń
Data
16/08/2020
CAR GWARANT KAPI MEBLE BUDEX Start Gniezno – SK Lokomotiv Daugavpils
Data
16/08/2020
Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.
Data
16/08/2020
Unia Tarnów – KŻ Orzeł Łódź
Data
16/08/2020
8 KOLEJKA
SK Lokomotiv Daugavpils – CAR GWARANT KAPI MEBLE BUDEX Start Gniezno
Data
23/08/2020
KŻ Orzeł Łódź – Unia Tarnów
Data
23/08/2020
eWinner Apator Toruń – Abramczyk Polonia Bydgoszcz
Data
23/08/2020
Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. – Zdunek Wybrzeże Gdańsk
Data
23/08/2020
9 KOLEJKA
Unia Tarnów – Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.
Data
30/08/2020
Zdunek Wybrzeże Gdańsk – eWinner Apator Toruń
Data
30/08/2020
Abramczyk Polonia Bydgoszcz – SK Lokomotiv Daugavpils
Data
30/08/2020
CAR GWARANT KAPI MEBLE BUDEX Start Gniezno – KŻ Orzeł Łódź
Data
30/08/2020
10 KOLEJKA
Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. – eWinner Apator Toruń
Data
06/09/2020
KŻ Orzeł Łódź – Zdunek Wybrzeże Gdańsk
Data
06/09/2020
CAR GWARANT KAPI MEBLE BUDEX Start Gniezno – Abramczyk Polonia Bydgoszcz
Data
06/09/2020
SK Lokomotiv Daugavpils – Unia Tarnów
Data
06/09/2020
11 KOLEJKA
Unia Tarnów – CAR GWARANT KAPI MEBLE BUDEX Start Gniezno
Data
13/09/2020
eWinner Apator Toruń – SK Lokomotiv Daugavpils
Data
13/09/2020
Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. – KŻ Orzeł Łódź
Data
13/09/2020
Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Abramczyk Polonia Bydgoszcz
Data
13/09/2020
12 KOLEJKA
KŻ Orzeł Łódź – eWinner Apator Toruń
Data
20/09/2020
Abramczyk Polonia Bydgoszcz – Unia Tarnów
Data
20/09/2020
CAR GWARANT KAPI MEBLE BUDEX Start Gniezno – Zdunek Wybrzeże Gdańsk
Data
20/09/2020
SK Lokomotiv Daugavpils – Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.
Data
20/09/2020
13 KOLEJKA
KŻ Orzeł Łódź – Abramczyk Polonia Bydgoszcz
Data
27/09/2020
eWinner Apator Toruń – Unia Tarnów
Data
27/09/2020
Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. – CAR GWARANT KAPI MEBLE BUDEX Start Gniezno
Data
27/09/2020
Zdunek Wybrzeże Gdańsk – SK Lokomotiv Daugavpils
Data
27/09/2020
14 KOLEJKA
Unia Tarnów – Zdunek Wybrzeże Gdańsk
Data
04/10/2020
Abramczyk Polonia Bydgoszcz – Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.
Data
04/10/2020
CAR GWARANT KAPI MEBLE BUDEX Start Gniezno – eWinner Apator Toruń
Data
04/10/2020
SK Lokomotiv Daugavpils – KŻ Orzeł Łódź
Data
04/10/2020
Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

saletrosanNOXY

ewinner

tyskie

wesbudalcapone

wia-lanwamexsamrozkwitnad-stawkiemmrowkampgk-1megaelkrystankluzahektordunajecdekercezarcarsprintarkanagriaRigatoniMATBUDCINEMA 3DGaleria TarnoviaTarnowska TV HDKLICH

rehamedica
budpolLotto
Frukt

Tarnów

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

Centrum Sztuki Mościce

Firma Remontowo Budowlana Rafał Nytko

Ogrody Aurora

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST