Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Terminarz rozgrywek 2020

1 KOLEJKA
Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Unia Tarnów
Wynik
44:46
KŻ Orzeł Łódź – SK Lokomotiv Daugavpils
Wynik
57:33
eWinner Apator Toruń – CAR GWARANT KAPI MEBLE BUDEX Start Gniezno
Wynik
55:35
Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. – Abramczyk Polonia Bydgoszcz
Wynik
53:37
2 KOLEJKA
Abramczyk Polonia Bydgoszcz – KŻ Orzeł Łódź
Wynik
47:43
CAR GWARANT KAPI MEBLE BUDEX Start Gniezno – Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.
Wynik
54:36
SK Lokomotiv Daugavpils – Zdunek Wybrzeże Gdańsk
Wynik
40:50
Unia Tarnów – eWinner Apator Toruń
Wynik
33:57
3 KOLEJKA
Unia Tarnów – Abramczyk Polonia Bydgoszcz
Wynik
53:37
eWinner Apator Toruń – KŻ Orzeł Łódź
Wynik
56:34
Zdunek Wybrzeże Gdańsk – CAR GWARANT KAPI MEBLE BUDEX Start Gniezno
Wynik
44:46
Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. – SK Lokomotiv Daugavpils
Wynik
49:41
4 KOLEJKA
KŻ Orzeł Łódź – Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.
Wynik
52:38
Abramczyk Polonia Bydgoszcz – Zdunek Wybrzeże Gdańsk
Wynik
43:46
CAR GWARANT KAPI MEBLE BUDEX Start Gniezno – Unia Tarnów
Wynik
40:50
SK Lokomotiv Daugavpils – eWinner Apator Toruń
Wynik
39:51
5 KOLEJKA
Abramczyk Polonia Bydgoszcz – CAR GWARANT KAPI MEBLE BUDEX Start Gniezno
Wynik
39:51
Zdunek Wybrzeże Gdańsk – KŻ Orzeł Łódź
Wynik
51:39
Unia Tarnów – SK Lokomotiv Daugavpils
Wynik
49:41
eWinner Apator Toruń – Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.
Wynik
63:27
6 KOLEJKA
KŻ Orzeł Łódź – CAR GWARANT KAPI MEBLE BUDEX Start Gniezno
Wynik
51:39
eWinner Apator Toruń – Zdunek Wybrzeże Gdańsk
Wynik
55:35
Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. – Unia Tarnów
Wynik
50:40
SK Lokomotiv Daugavpils – Abramczyk Polonia Bydgoszcz
Wynik
60:30
7 KOLEJKA
Unia Tarnów – KŻ Orzeł Łódź
Wynik
39:49
CAR GWARANT KAPI MEBLE BUDEX Start Gniezno – SK Lokomotiv Daugavpils
Wynik
48:31
Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.
Wynik
51:38
Abramczyk Polonia Bydgoszcz – eWinner Apator Toruń
Wynik
35:55
8 KOLEJKA
KŻ Orzeł Łódź – Unia Tarnów
Wynik
28:20
Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. – Zdunek Wybrzeże Gdańsk
Wynik
58:31
eWinner Apator Toruń – Abramczyk Polonia Bydgoszcz
Wynik
54:36
SK Lokomotiv Daugavpils – CAR GWARANT KAPI MEBLE BUDEX Start Gniezno
Wynik
50:39
9 KOLEJKA
Zdunek Wybrzeże Gdańsk – eWinner Apator Toruń
Wynik
35:55
CAR GWARANT KAPI MEBLE BUDEX Start Gniezno – KŻ Orzeł Łódź
Wynik
47:43
Unia Tarnów – Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.
Wynik
52:38
Abramczyk Polonia Bydgoszcz – SK Lokomotiv Daugavpils
Wynik
46:44
10 KOLEJKA
Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. – eWinner Apator Toruń
Wynik
46:44
KŻ Orzeł Łódź – Zdunek Wybrzeże Gdańsk
Wynik
52:38
CAR GWARANT KAPI MEBLE BUDEX Start Gniezno – Abramczyk Polonia Bydgoszcz
Wynik
49:40
SK Lokomotiv Daugavpils – Unia Tarnów
Wynik
44:46
11 KOLEJKA
Unia Tarnów – CAR GWARANT KAPI MEBLE BUDEX Start Gniezno
Wynik
38:52
Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. – KŻ Orzeł Łódź
Wynik
44:46
Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Abramczyk Polonia Bydgoszcz
Wynik
51:38
eWinner Apator Toruń – SK Lokomotiv Daugavpils
Wynik
54:36
12 KOLEJKA
CAR GWARANT KAPI MEBLE BUDEX Start Gniezno – Zdunek Wybrzeże Gdańsk
Wynik
57:33
KŻ Orzeł Łódź – eWinner Apator Toruń
Wynik
47:43
SK Lokomotiv Daugavpils – Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.
Wynik
43:47
Abramczyk Polonia Bydgoszcz – Unia Tarnów
Wynik
49:41
13 KOLEJKA
KŻ Orzeł Łódź – Abramczyk Polonia Bydgoszcz
Wynik
45:45
eWinner Apator Toruń – Unia Tarnów
Wynik
64:26
Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. – CAR GWARANT KAPI MEBLE BUDEX Start Gniezno
Wynik
36:54
Zdunek Wybrzeże Gdańsk – SK Lokomotiv Daugavpils
Wynik
50:39
14 KOLEJKA
Unia Tarnów – Zdunek Wybrzeże Gdańsk
Wynik
37:53
Abramczyk Polonia Bydgoszcz – Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.
Wynik
58:31
SK Lokomotiv Daugavpils – KŻ Orzeł Łódź
Wynik
47:43
CAR GWARANT KAPI MEBLE BUDEX Start Gniezno – eWinner Apator Toruń
Wynik
46:44
Sponsorzy i partnerzy

 

 

ewinner

wesbudalcapone

wia-lanwamexsamrozkwitnad-stawkiemmrowkampgk-1krystankluzahektordunajecdekercezarcarsprintarkanagriaRigatoniMATBUDGaleria TarnoviaTarnowska TV HD

rehamedica
budpolLotto
Frukt

Tarnów

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

 

 

Firma Remontowo Budowlana Rafał Nytko

Ogrody Aurora

 

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST