Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Poniedziałek na Wyspach Brytyjskich

04/08 0:00:00
Redakcja

Tradycyjnie w poniedziałek odbywać się będą rozgrywki Elite League. Nas najbardziej będą ciekawić dwa spotkania: Wolverhampton Wolves podejmie u siebie drużynę Poole Pirates. W składzie Piratów znalazł się Maciej Janowski. Będzie to kolejny jego start w tym sezonie na Wyspach Brytyjskich. Maciek rozkręca się z zawodów na zawody, zdobywa coraz więcej punktów. Mamy nadzieję, że tendencja zostanie utrzymana i dziś zanotuje już bardzo dobry wynik.

Kolejnym interesującym nas spotkaniem będzie pojedynek Swindon Robins i Peterborough Panthers. W składzie Rudziaków po raz kolejny ujrzymy Kacpra Gomólskiego. Jak do tej pory Kacper startuje ze zmienny szczęściem. Bardzo dobre biegi przeplata słabszymi. Dziś jego sprzymierzeńcem powinien być własny tor, dlatego z optymizmem czekamy na ten występ.

Obydwa spotkania rozpoczną się o godzinie 20.30. Bezpośrednio po zawodach zapraszamy do zapoznania się z relacjami z występów naszych zawodników.

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

saletrosanazoty-start

tyskie

NOXY

wesbudalcapone

wia-lanwamexszarkowiczsamrozkwitnad-stawkiemmrowkampgk-1megaellombardkrystankluzahektordunajecdetailkingdekercezarcarsprintarkanankopolagriaRigatoniZMTAdVIST.PLWEBVIST Agencja Interaktywna - projektowanie stronMATBUDKARMOTCINEMA 3DWELDINGGaleria TarnoviaTarnowska TV HDKLICH

rehamedica
budpolLotto
Frukt

Tarnów

mis-serwis-techniczny

eska

AMS Iveco

Hyundai Karmot

Fundacja u Górala

Lexus Audit

Centrum Sztuki Mościce

Wykonanie strony Internetowej z przez