Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Oświadczenie RN Unii Tarnów ŻSSA

08/31 13:59:40
Marcin Michoń

Oświadczenie Rady Nadzorczej Unii Tarnów Żużlowej Sportowej Spółki Akcyjnej.

Rada Nadzorcza (akcjonariusze) Unii Tarnów Żużlowej Sportowej Spółki Akcyjnej, w związku z  pojawiającymi się w mediach nieprawdziwymi i szkalującymi informacjami – oświadcza, co następuje:

Nikt – żaden podmiot zewnętrzny (sponsor, osoba prywatna) nie wpływała i nie wpływa na decyzje personalne dotyczące pracowników Klubu. Te są wyłączną domeną samego Zarządu w porozumieniu z Radą Nadzorczą.

Zarząd Spółki (Klubu) sprawowany jest jednoosobowo przez Prezesa Łukasza Sady, który prowadzi interesy Spółki zgodnie z prawem i dba o dobro Spółki najlepiej jak to możliwe z uwzględnieniem czynników zewnętrznych w tym gospodarczych i finansowych. Tym samym Pan Prezes Sady ma nasze pełne poparcie.

Z przykrością przyjęliśmy informację o spadku naszej Drużyny żużlowej do niższej klasy rozgrywkowej. Mamy jednak nadzieję, że dzięki naszym oddanym Sponsorom, tarnowskie Jaskółki szybko powrócą do czołówki polskiego speedwaya .

 

Podpisano
Za Radę Nadzorczą
Jerzy Putowski
Przewodniczący Rady Nadzorczej Unii Tarnów
Żużlowej Sportowej Spółki

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

saletrosanazoty-start

tyskie

NOXY

wesbudalcapone

wia-lanwamexszarkowiczsamrozkwitnad-stawkiemmrowkampgk-1megaellombardkrystankluzahektordunajecdetailkingdekercezarcarsprintarkanankopolagriaRigatoniZMTAdVIST.PLWEBVIST Agencja Interaktywna - projektowanie stronMATBUDKARMOTCINEMA 3DWELDINGGaleria TarnoviaTarnowska TV HDKLICH

rehamedica
budpolLotto
Frukt

Tarnów

mis-serwis-techniczny

eska

AMS Iveco

Hyundai Karmot

Fundacja u Górala

Lexus Audit

Centrum Sztuki Mościce

Wykonanie strony Internetowej z przez