Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

“Nie mogę dać z siebie 100%” – Mateusz Borowicz

13/06/2014 0:00:00
Redakcja

W zawodach Południowej Ligi Młodzieżowej kibice w Tarnowie mogli po raz pierwszy w tym sezonie oglądać jazdę Mateusza Borowicza. Nasz junior odniósł poważną kontuzję w przedsezonowym sparingu w Lesznie, a po powrocie na tor doznał urazu kolana. Jak sam przyznaje nie jest jeszcze w optymalnej dyspozycji – po kontuzji w Lesznie czułem się taki trochę zagubiony, ale już nie odczuwam tego tak bardzo. Bardziej dokucza mi ta kontuzja odniesiona w Opolu. Mam zerwane więzadło krzyżowe, to jest duży ból. Mam problem z chodzeniem, natomiast jazda na motocyklu to jest coś innego. Podczas jazdy tak bardzo mi to nie przeszkadza. Jest adrenalina i jakoś tak to wpływa na mnie, że nie odczuwam zbytnio tego bólu, ale nie czuję do końca pewnie i nie mogę dać z siebie 100% – przyznał nie w pełni zadowolony Mateusz.

Pod jego nieobecność do składu wskoczył Ernest Koza i zaliczył kilka dobrych występów szczególnie na torze w Tarnowie. Mateusz jest zadowolony, że wywiązała się taka rywalizacja – w składzie zastąpił mnie Ernest i ja się bardzo z tego cieszę. Jest rywalizacja o to jedno miejsce. Mam nadzieję, że Ernest wróci, bo coś dziś sobie zrobił z palcem i będziemy wspólnie rywalizować – stwierdził z nadzieją Mateusz Borowicz.

Przez urazy odniesione na torze naszemu juniorowi uciekło wiele ważnych zawodów. Teraz jego celem jest jak najszybsze dojście do formy sprzed kontuzji – odbudować formę do takiego poziomu jak była przed sezonem, bo wtedy na motocyklu czułem się świetnie, a teraz odczuwam jeszcze takie drobne zawahania – życzy sobie na zakończenie Mateusz.

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

Saletromag

NOXY

wesbud

Miasto Tarnów

Nowrem Group

wia-lanwamexsamrozkwitnad-stawkiemmpgk-1

Al.Capone

 

Optyka Edward Kluza

hektordunajecdekercezararkan

rehamedica
Lotto
Frukt

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

 

 

Ogrody Aurora

 

 

 

 

Muszynianka

 

 

Chemart

Arkas BHP

Netfish

Mat-Mat

Remondis

OSK MX

Your Partner

In Balance

Biały Piec

Surpal

TKP

Skup Aut Małopolska

 

Gentleman

Narzędzia dynamometryczne

Narzędzia Czyżycki

Ilustrowany Kurier Codzienny

Green Engineering

Darbagos

Centrum Sztuki Mościce

Strusinianka

Okocim

Czarny Sezam

DIAGMEDICA & HOLI-MED

Arveel

Food Care

Ngine

Seba Mechanika

Salon Wędkarski Karmazyn

Restauracja Rigatoni

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST