Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Kolejne starty Janowskiego i Hougaarda

06/07 0:00:00
Redakcja

Dziś na torach lig zagranicznych wystartują dwaj zawodnicy Jaskółek.

W Anglii odbędzie się mecz pomiędzy Lakeside Hammers a Poole Pirates. W spotkaniu tym udział weźmie Maciej Janowski. Dla Piratów będzie to ciężkie spotkanie. Zanotowali oni słaby początek sezonu, a do tego kontuzji nabawił się Darcy Ward. Z kolei ekipa Młotów jest zawsze bardzo groźna szczególnie na własnym torze. Naszemu zawodnikowi życzymy udanych zawodów.

Drugie interesujące nas spotkanie odbędzie się w Danii. Zmierzą się tam drużyny Holstebro i Holsted. W składzie gości znajduje się Patrick Hougaard. Obie drużyny sąsiadują ze sobą w tabeli, jednak Holstebro odjechało już 7 meczów przy tylko 4 meczach Holsted. W ostatnim spotkaniu Patrick był najlepszym zawodnikiem swojej drużyny, więc liczymy, że podobnie będzie dzisiejszego wieczoru.

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

saletrosanazoty-starttyskie

wesbudalcapone

wia-lanwamexszarkowiczsamrozkwitnad-stawkiemmrowkampgk-1megaellombardkrystankluzahektordunajecdetailkingdekercezarcarsprintbolarusarkanankopolagriaRigatoniZMTAdVIST.PLWEBVIST Agencja Interaktywna - projektowanie stronMATBUDKARMOTCINEMA 3DWELDINGGaleria TarnoviaTarnowska TV HDKLICH

rehamedica
budpolLottoToskana
Frukt
Extreme Hobby
Tarnów
ngine
mis-serwis-techniczny

eska

Wykonanie strony Internetowej z przez