Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Jaskółki potrenują w Ostrowie

03/26 22:51:19
Marcin Michoń

Na piątkowe popołudnie zaplanowano trening punktowany w Ostrowie, gdzie miejscowych podejmie Unia Tarnów. W zespole Pawła Barana zabraknie jedynie Martina Vaculika, który wystartuje w turnieju jubileuszowym Krzysztofa Kasprzaka.

Po raz pierwszy w tym sezonie w barwach Jaskółek wystąpi Kenneth Bjerre, który pojedzie w parze ze swoim rodakiem Leonem Madsenem. Tradycyjnie w parze z młodzieżowcem startować będzie Janusz Kołodziej. Z kolei Arturowi Mroczce partnerować będzie Arkadiusz Madej, który przyzwoicie spisał się w sobotnim sparingu w Tarnowie.

Po piątkowych zawodach Jaskółki czeka jeszcze start w niedzielnym finale MPPK, a w następnym tygodniu treningi przy Zbylitowskiej i przygotowywanie się do rozpoczęcie rozgrywek PGE Ekstraligi.

1. Artur Mroczka
2. Arkadiusz Madej
3. Leon Madsen
4. Kenneth Bjerre
5. Janusz Kołodziej
6. Ernest Koza
7. Damian Dąbrowski

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

saletrosanazoty-starttyskie

wesbudalcapone

wia-lanwamexszarkowiczsamrozkwitnad-stawkiemmrowkampgk-1megaellombardkrystankluzahektordunajecdetailkingdekercezarcarsprintbolarusarkanankopolagriaRigatoniZMTAdVIST.PLWEBVIST Agencja Interaktywna - projektowanie stronMATBUDKARMOTCINEMA 3DWELDINGGaleria TarnoviaTarnowska TV HDKLICH

rehamedica
budpolLottoToskana
Frukt
Extreme Hobby
Tarnów
ngine
mis-serwis-techniczny

eska

Wykonanie strony Internetowej z przez