Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Ernest Koza: “Muszę coś zmienić”

07/08/2015 18:14:02
Redakcja

Bardzo niezadowolony z wczorajszego występu był Ernest Koza. Nasz junior zdobył 3 punkty i jak sam przyznaje jest w tej chwili nieco zagubiony – mam jakiś problem, ale sam dokładnie nie wiem z czym. Coś jednak muszę z tym zrobić. Nie może być tak, że przychodzi mecz u siebie, a ja dostaję w du*ę i to konkretnie. Zabieramy się ostro do roboty. Jest kilka drobnych rzeczy, które można w miarę szybko zmienić i zobaczymy co z tego będzie – powiedział smutny Ernest.

Od razu na myśl przychodzi świetna jazda Ernesta w meczu z Toruniem. Młodzieżowiec bardzo chciałby to powtórzyć – ja co mecz sobie obiecuję, że będą robił takie wyniki, ale jak widać samo mówienie nie wystarczy – uciął krótko.

Do meczu z Wrocławiem pozostało bardzo niewiele czasu, ale Ernest nie będzie odpoczywał, ponieważ potrzebuje treningu, aby poprawić jak najwięcej w swojej jeździe – nie wiem jak chłopaki, ale na pewno będę potrzebował trening żeby wprowadzić te nowinki. Muszę coś zmienić, bo tak być nie może – skomentował Koza.

Głównym problemem naszego zawodnika wydają się być słabe starty – starty zależą też od pola na jakim się startuje. Czasem się trafi też to gorsze. Wiadomo, że jak mi nie wyjdzie start to potem na trasie też robię błędy. Podczas biegu mam milion myśli, próbuję z jednej strony, z drugiej, ale nie przynosi to efektów – zakończył Ernest Koza.

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

Saletromag

NOXY

wesbud

Nowrem Group

wia-lanwamex

sam

rozkwit

nad-stawkiem

mpgk-1

hektor

dunajec

cezar

rehamedica

Frukt

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

 

Muszynianka

Chemart

Netfish

Mat-Mat

Remondis

OSK MX

Biały Piec

TKP

Skup Aut Małopolska

 

Gentleman

Narzędzia dynamometryczne

Narzędzia Czyżycki

Green Engineering

Darbagos

Centrum Sztuki Mościce

Strusinianka

Okocim

Czarny Sezam

DIAGMEDICA & HOLI-MED

Arveel

Food Care

Ngine

Salon Wędkarski Karmazyn

Restauracja Rigatoni

#OPTYK WAWRZON

#OPTYK WAWRZON

Zeliaś

Spojkar

Lider Sowa

Auto-Gaz-Siedlik

ReDrog S.C.

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST