Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

„Brakowało wyrównanej drużyny” – Kacper Gomólski

13/05/2014 0:00:00
Redakcja

Kacper Gomólski zdobył w niedzielnym spotkaniu 5 punktów. Jak się później okazało do zwycięstwa zabrakło bardzo niewiele. Według Gingera przyczyną porażki była mało wyrównana punktacja całej drużyny – moim zdaniem brakowało wyrównanej drużyny. Świetne zawody objechali Martin i Greg i gdyby cała reszta razem ze mną przywieźli chociaż 1 punkt więcej, moglibyśmy wygrać. Nie ma się co załamywać. Przegraliśmy 6 punktami więc to my jesteśmy w lepszej sytuacji przed meczem rewanżowym – wytłumaczył Kacper.

Tor w Toruniu nie sprzyjał walce, ale nasz junior pokazał, że dobierając odpowiednie ścieżki można było wyprzedzać na dystansie – w Toruniu decydował głownie start, a po trasie na prawdę było ciężko wyprzedzać. Mi się jakoś udało wyprzedzić Oskara po fajnej walce – skomentował krótko Ginger.

Ginger bardzo docenia obecność tarnowskich fanów w sektorze gości. Ma również nadzieję, że kibice docenili walkę całej drużyny do samego końca – bardzo się cieszymy że kibice przejechali kawał drogi żeby nas dopingować. Bardzo im za to dziękujemy. Na pewno to pomaga jeśli kibice są z nami. Myślę, że nie są na nas źli, bo walczyliśmy do końca o każdy punkt – stwierdził z zadowoleniem zawodnik.

Kacper regularnie od początku sezonu startuje w lidze duńskiej. Jak przyznaje, starty w tamtejszej lidze są ważne, ponieważ dają mu cały czas kontakt z motocyklem i rywalami – bardzo się cieszę z regularnych startów w tamtejszej lidze. Pozwalają mi one cały czas zachować kontakt z rywalami i motocyklem – zakończył Kacper Gomólski.

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

Saletromag

NOXY

wesbud

Miasto Tarnów

wia-lanwamexsamrozkwitnad-stawkiemmpgk-1

Al.Capone

 

Optyka Edward Kluza

hektordunajecdekercezararkanRigatoni

rehamedica
budpolLotto
Frukt

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

 

Firma Remontowo Budowlana Rafał Nytko

Ogrody Aurora

 

 

 

 

Muszynianka

Powiat Tarnowski

 

Chemart

Arkas BHP

Netfish

Mat-Mat

Remondis

OSK MX

Your Partner

In Balance

Biały Piec

Surpal

TKP

Skup Aut Małopolska

Bartosz Mucha

Gentleman

Narzędzia dynamometryczne

Narzędzia Czyżycki

Ilustrowany Kurier Codzienny

Green Engineering

Darbagos

Centrum Sztuki Mościce

Strusinianka

Okocim

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST