W piątek 23 grudnia Polski Związek Motorowy opublikował terminarz spotkań dla Nice Polskiej Ligi Żużlowej. Rozgrywki rozpoczną się 9 kwietnia, a pierwszym rywalem Jaskółek będzie Polonia Bydgoszcz.
TERMINARZ DRUŻYNOWYCH MISTRZOSTW I LIGI
I runda: 9 kwietnia 2017
Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Lokomotiv Daugavpils
Orzeł Łódź – Speedway Wanda Kraków
Unia Tarnów – Polonia Bydgoszcz
Stal BETAD Leasing Rzeszów – Polonia Piła
II runda: 16 kwietnia 2017/17 kwiecień 2017
Polonia Piła – Orzeł Łódź
Polonia Bydgoszcz – Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk
Speedway Wanda Kraków – Unia Tarnów
Lokomotiv Daugavpils – Stal BETAD Leasing Rzeszów
III runda: 22 kwietnia 2017/23 kwiecień 2017
Polonia Piła – Polonia Bydgoszcz
Orzeł Łódź – Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk
Unia Tarnów – Lokomotiv Daugavpils
Stal BETAD Leasing Rzeszów – Speedway Wanda Kraków
IV runda: 29 kwietnia 2017/30 kwietnia 2017
Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Unia Tarnów
Polonia Bydgoszcz – Stal BETAD Leasing Rzeszów
Speedway Wanda Kraków – Polonia Piła
Lokomotiv Daugavpils – Orzeł Łódź
V runda: 7 maja 2017
Polonia Piła – Lokomotiv Daugavpils
Orzeł Łódź – Unia Tarnów
Polonia Bydgoszcz – Speedway Wanda Kraków
Stal BETAD Leasing Rzeszów – Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk
VI runda: 21 maja 2017
Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Speedway Wanda Kraków
Orzeł Łódź – Stal BETAD Leasing Rzeszów
Unia Tarnów – Polonia Piła
Lokomotiv Daugavpils – Polonia Bydgoszcz
VII runda: 28 maja 2017
Polonia Piła – Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk
Polonia Bydgoszcz – Orzeł Łódź
Speedway Wanda Kraków – Lokomotiv Daugavpils
Stal BETAD Leasing Rzeszów – Unia Tarnów
VIII runda: 3 czerwca 2017/4 czerwca 2017
Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Polonia Piła
Orzeł Łódź – Polonia Bydgoszcz
Unia Tarnów – Stal BETAD Leasing Rzeszów
Lokomotiv Daugavpils – Speedway Wanda Kraków
IX runda: 10 czerwca 2017/11 czerwca 2017
Polonia Piła – Unia Tarnów
Polonia Bydgoszcz – Lokomotiv Daugavpils
Speedway Wanda Kraków – Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk
Stal BETAD Leasing Rzeszów – Orzeł Łódź
X runda: 18 czerwca 2017
Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Stal BETAD Leasing Rzeszów
Unia Tarnów – Orzeł Łódź
Speedway Wanda Kraków – Polonia Bydgoszcz
Lokomotiv Daugavpils – Polonia Piła
XI runda: 9 lipca 2017
Polonia Piła – Speedway Wanda Kraków
Orzeł Łódź – Lokomotiv Daugavpils
Unia Tarnów – Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk
Stal BETAD Leasing Rzeszów – Polonia Bydgoszcz
XII runda: 16 lipca 2017
Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Orzeł Łódź
Polonia Bydgoszcz – Polonia Piła
Speedway Wanda Kraków – Stal BETAD Leasing Rzeszów
Lokomotiv Daugavpils – Unia Tarnów
XIII runda: 30 lipca 2017
Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Polonia Bydgoszcz
Orzeł Łódź – Polonia Piła
Unia Tarnów – Speedway Wanda Kraków
Stal BETAD Leasing Rzeszów – Lokomotiv Daugavpils
XIV runda: 5 sierpnia 2017/6 sierpienia 2017
Polonia Piła – Stal BETAD Leasing Rzeszów
Polonia Bydgoszcz – Unia Tarnów
Speedway Wanda Kraków – Orzeł Łódź
Lokomotiv Daugavpils – Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk
Runda finałowa:
niedziela, 20 sierpnia 2017: 1. runda finałowa – Półfinały (4-1, 3-2)
niedziela, 3 września 2017: 2. runda finałowa – Półfinały, rewanże (1-4, 2-3)
niedziela, 10 września 2017: 3. runda finałowa – Finał
niedziela, 17 września 2017: 4. runda finałowa – Finał, rewanże
niedziela, 1 października 2017: Baraż
niedziela, 8 października 2017: Baraż, rewanż
sportowefakty.wp.pl