Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Wypowiedzi po meczu z Grudziądzem

20/07/2015 0:41:26
Redakcja

Unia Tarnów wysoko pokonała MRGARDEN GKM Grudziądz w zaległym meczu VIII kolejki PGE Ekstraligi. Zawodnicy Jaskółek po meczu nie kryli zadowolenia z wyniku.

Artur Mroczka (Unia Tarnów): Tor zmienił się przez opady deszczu, przez co nie był on taki, jaki planowaliśmy. Myślę jednak, że to nam pomogło, bo jeździło nam się na nim bardzo dobrze. Dorzuciłem dzisiaj kilka punktów do dorobku drużyny, więc było nieźle. Wykonaliśmy plan, jakim było pokonanie Grudziądza i teraz czas na ważny i trudny mecz w Zielonej Górze.
Martin Vaculik (Unia Tarnów): Cieszymy się z tej wygranej, która jest dla nas bardzo cenna. Każdy z chłopaków pojechał dzisiaj bardzo dobrze. Szkoda tylko Ernesta, który nabawił się kontuzji, lecz mam nadzieję, że to nic groźnego. Chciałbym podziękować też wszystkim naszym sponsorom oraz kibicom, którzy wykazali się cierpliwością czekając na rozpoczęcie meczu.

Robert Kempiński (MRGARDEN GKM Grudziądz): Mecz zaczął się dla nas dobrze, bo udało się podwójnie wygrać bieg juniorów. Później było już jednak gorzej, a nasi seniorzy gubili punkty. Poobijał nam się Krzysiek Buczkowski, a Tomek Gollob pomimo ambitnej postawy nie zdobył też zbyt wielu punktów. Liczyliśmy, że uda się tutaj wygrać, tym bardziej że przed meczem były duże opady deszczu. Walczymy dalej o utrzymanie, ale niestety nie wszystko zależy od nas. Musimy liczyć na to, że inne zespoły będą wygrywać w Rzeszowie.

Artiom Łaguta (MRGARDEN GKM Grudziądz): Tor był inny niż rok temu, stąd też pierwszy bieg nie ułożył się po mojej myśli. Później zmieniłem motocykl i było już dobrze. Myślałem, że po opadach tarnowianie pogubią się, jednak byli bardzo szybcy. Cieszę się, że miałem okazję wrócić do Tarnowa, bo zawsze dobrze się tutaj czułem. Dziękuję kibicom za świetne przyjęcie.

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

Saletromag

NOXY

wesbud

Nowrem Group

wia-lanwamex

sam

rozkwit

nad-stawkiem

mpgk-1

hektor

dunajec

cezar

rehamedica

Frukt

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

 

Muszynianka

Chemart

Netfish

Mat-Mat

Remondis

OSK MX

Biały Piec

TKP

Skup Aut Małopolska

 

Gentleman

Narzędzia dynamometryczne

Narzędzia Czyżycki

Green Engineering

Darbagos

Centrum Sztuki Mościce

Strusinianka

Okocim

Czarny Sezam

DIAGMEDICA & HOLI-MED

Arveel

Food Care

Ngine

Salon Wędkarski Karmazyn

Restauracja Rigatoni

#OPTYK WAWRZON

#OPTYK WAWRZON

Zeliaś

Spojkar

Lider Sowa

Auto-Gaz-Siedlik

ReDrog S.C.

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST