Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Terminarz rozgrywek 2021

1 KOLEJKA
PGG ROW Rybnik – Cellfast Wilki Krosno
Wynik
63:27
Aforti Start Gniezno – Orzeł Łódź
Wynik
59:31
Abramczyk Polonia Bydgoszcz – Arged Malesa Ostrów
Wynik
46:44
Unia Tarnów - Zdunek Wybrzeże Gdańsk
Wynik
35:55
2 KOLEJKA
Orzeł Łódź – Unia Tarnów
Wynik
50:40
Cellfast Wilki Krosno – Abramczyk Polonia Bydgoszcz
Wynik
51:38
Arged Malesa Ostrów – Aforti Start Gniezno
Wynik
59:31
Zdunek Wybrzeże Gdańsk – ROW Rybnik
Wynik
45:45
3 KOLEJKA
ROW Rybnik – Arged Malesa Ostrów
Wynik
39:51
Aforti Start Gniezno – Zdunek Wybrzeże Gdańsk
Wynik
50:39
Cellfast Wilki Krosno – Orzeł Łódź
Wynik
49:40
Abramczyk Polonia Bydgoszcz – Unia Tarnów
Wynik
54:35
4 KOLEJKA
Orzeł Łódź – ROW Rybnik
Wynik
45:43
Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Abramczyk Polonia Bydgoszcz
Wynik
50:40
Arged Malesa Ostrów – Cellfast Wilki Krosno
Wynik
44:46
Unia Tarnów – Aforti Start Gniezno
Wynik
42:48
5 KOLEJKA
Abramczyk Polonia Bydgoszcz – Aforti Start Gniezno
Wynik
58:32
Cellfast Wilki Krosno – Zdunek Wybrzeże Gdańsk
Wynik
44:46
ROW Rybnik – Unia Tarnów
Wynik
55:35
Orzeł Łódź – Arged Malesa Ostrów
Wynik
44:46
6 KOLEJKA
Unia Tarnów – Arged Malesa Ostrów
Wynik
33:57
Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Orzeł Łódź
Wynik
44:45
Aforti Start Gniezno – Cellfast Wilki Krosno
Wynik
38:50
Abramczyk Polonia Bydgoszcz – PGG ROW Rybnik
Wynik
44:46
7 KOLEJKA
Arged Malesa Ostrów – Zdunek Wybrzeże Gdańsk
Wynik
49:41
ROW Rybnik – Aforti Start Gniezno
Wynik
50:40
Orzeł Łódź – Abramczyk Polonia Bydgoszcz
Wynik
51:39
Cellfast Wilki Krosno – Unia Tarnów
Wynik
60:30
8 KOLEJKA
Unia Tarnów – Cellfast Wilki Krosno
Wynik
44:46
Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Arged Malesa Ostrów
Wynik
45:45
Aforti Start Gniezno – PGG ROW Rybnik
Wynik
49:41
Abramczyk Polonia Bydgoszcz – Orzeł Łódź
Wynik
48:42
9 KOLEJKA
PGG ROW Rybnik – Abramczyk Polonia Bydgoszcz
Wynik
48:41
Orzeł Łódź – Zdunek Wybrzeże Gdańsk
Wynik
44:46
Cellfast Wilki Krosno – Aforti Start Gniezno
Wynik
56:34
Arged Malesa Ostrów – Unia Tarnów
Wynik
60:30
10 KOLEJKA
Arged Malesa Ostrów – Orzeł Łódź
Wynik
45:45
Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Cellfast Wilki Krosno
Wynik
50:40
Aforti Start Gniezno – Abramczyk Polonia Bydgoszcz
Wynik
44:46
Unia Tarnów – ROW Rybnik
Wynik
38:52
11 KOLEJKA
Abramczyk Polonia Bydgoszcz – Zdunek Wybrzeże Gdańsk
Wynik
59:31
Aforti Start Gniezno – Unia Tarnów
Wynik
59:31
ROW Rybnik – Orzeł Łódź
Wynik
50:40
Cellfast Wilki Krosno – Arged Malesa Ostrów
Wynik
50:40
12 KOLEJKA
Unia Tarnów – Abramczyk Polonia Bydgoszcz
Wynik
27:63
Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Aforti Start Gniezno
Wynik
52:37
Orzeł Łódź – Cellfast Wilki Krosno
Wynik
51:39
Arged Malesa Ostrów – ROW Rybnik
Data
18/07/2021
13 KOLEJKA
Aforti Start Gniezno – Arged Malesa Ostrów
Data
01/08/2021
ROW Rybnik – Zdunek Wybrzeże Gdańsk
Wynik
54:36
Abramczyk Polonia Bydgoszcz – Cellfast Wilki Krosno
Wynik
37:41
Unia Tarnów – Orzeł Łódź
Wynik
54:36
14 KOLEJKA
Cellfast Wilki Krosno – PGG ROW Rybnik
Data
15/08/2021
Orzeł Łódź – Aforti Start Gniezno
Data
15/08/2021
Arged Malesa Ostrów – Abramczyk Polonia Bydgoszcz
Data
15/08/2021
Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Unia Tarnów
Data
15/08/2021
Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

Saletromag

NOXY

ewinner

wesbudSolektro

Miasto Tarnów

wia-lanwamexsamrozkwitnad-stawkiemmrowkampgk-1

Al.Capone

krystankluzahektordunajecdekercezararkanagriaRigatoniTarnowska TV HD

rehamedica
budpolLotto
Frukt

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

 

 

 

Firma Remontowo Budowlana Rafał Nytko

Ogrody Aurora

Muszynianka

Powiat Tarnowski

Gipsman

Chemart

Arkas BHP

Netfish

Mat-Mat

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST