Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Terminarz rozgrywek

1 KOLEJKA
Orzeł Łódź – Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.
Wynik
47:43
KS ROW Rybnik SA – pauzuje
Wynik
Unia Tarnów - Lokomotiv Daugavpils
Wynik
46:44
CAR GWARANT Start Gniezno – Zdunek Wybrzeże Gdańsk
Wynik
40:49
2 KOLEJKA
KS ROW Rybnik SA – KŻ Orzeł Łódź
Data
06/04/2019
Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Unia Tarnów
Wynik
40:50
Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. – CAR GWARANT Start Gniezno
Wynik
56:34
Speedway LokomotivDaugavpils – pauzuje
Data
07/04/2019
3 KOLEJKA
Unia Tarnów – Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.
Wynik
43:47
Speedway LokomotivDaugavpils – Zdunek Wybrzeże Gdańsk
Wynik
51:38
CAR GWARANT Start Gniezno – KS ROW Rybnik SA
Wynik
50:40
KŻ Orzeł Łódź – pauzuje
Data
14/04/2019
4 KOLEJKA
KŻ Orzeł Łódź – Car Gwarant Start Gniezno
Wynik
41:49
ROW Rybnik – Unia Tarnów
Wynik
43:35
Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. – Lokomotiv Daugavpils
Wynik
50:40
Zdunek Wybrzeże Gdańsk – pauzuje
Data
28/04/2019
5 KOLEJKA
Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.
Wynik
52:38
Speedway Lokomotiv Daugavpils – KS ROW Rybnik SA
Wynik
37:53
CAR GWARANT Start Gniezno – pauzuje
Data
05/05/2019
Unia Tarnów – KŻ Orzeł Łódź
Wynik
49:41
6 KOLEJKA
KS ROW Rybnik SA – Zdunek Wybrzeże Gdańsk
Wynik
58:32
CAR GWARANT Start Gniezno – Unia Tarnów
Data
12/05/2019
KŻ Orzeł Łódź – Speedway Lokomotiv Daugavpils
Wynik
57:33
Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. – pauzuje
Data
12/05/2019
7 KOLEJKA
Zdunek Wybrzeże Gdańsk – KŻ Orzeł Łódź
Data
26/05/2019
Speedway Lokomotiv Daugavpils – CAR GWARANT Start Gniezno
Data
26/05/2019
Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. – KS ROW Rybnik SA
Data
26/05/2019
Unia Tarnów – pauzuje
Data
26/05/2019
8 KOLEJKA
CAR GWARANT Start Gniezno – Speedway Lokomotiv Daugavpils
Data
02/06/2019
KŻ Orzeł Łódź – Zdunek Wybrzeże Gdańsk
Data
02/06/2019
KS ROW Rybnik SA – Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.
Data
02/06/2019
Unia Tarnów – pauzuje
Data
02/06/2019
9 KOLEJKA
Zdunek Wybrzeże Gdańsk – KS ROW Rybnik SA
Data
09/06/2019
Speedway Lokomotiv Daugavpils – KŻ Orzeł Łódź
Data
09/06/2019
Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. – pauzuje
Data
09/06/2019
Unia Tarnów – CAR GWARANT Start Gniezno
Data
09/06/2019
10 KOLEJKA
KŻ Orzeł Łódź – Unia Tarnów
Data
16/06/2019
Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. – Zdunek Wybrzeże Gdańsk
Data
16/06/2019
KS ROW Rybnik SA – Speedway Lokomotiv Daugavpils
Data
16/06/2019
CAR GWARANT Start Gniezno – pauzuje
Data
16/06/2019
11 KOLEJKA
Zdunek Wybrzeże Gdańsk – pauzuje
Data
23/06/2019
Speedway Lokomotiv Daugavpils – Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.
Data
23/06/2019
CAR GWARANT Start Gniezno – KŻ Orzeł Łódź
Data
23/06/2019
Unia Tarnów – KS ROW Rybnik SA
Data
23/06/2019
12 KOLEJKA
KŻ Orzeł Łódź – pauzuje
Data
07/07/2019
Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Speedway Lokomotiv Daugavpils
Data
07/07/2019
KS ROW Rybnik SA – CAR GWARANT Start Gniezno
Data
07/07/2019
Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. – Unia Tarnów
Data
07/07/2019
13 KOLEJKA
KŻ Orzeł Łódź – KS ROW Rybnik SA
Data
28/07/2019
Unia Tarnów – Zdunek Wybrzeże Gdańsk
Data
28/07/2019
Speedway Lokomotiv Daugavpils – pauzuje
Data
28/07/2019
CAR GWARANT Start Gniezno – Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.
Data
28/07/2019
14 KOLEJKA
KS ROW Rybnik SA – pauzuje
Data
04/08/2019
Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. – KŻ Orzeł Łódź
Data
04/08/2019
Zdunek Wybrzeże Gdańsk – CAR GWARANT Start Gniezno
Data
04/08/2019
Speedway Lokomotiv Daugavpils – UniaTarnów
Data
04/08/2019
Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

saletrosanazoty-start

tyskie

NOXY

wesbudalcapone

wia-lanwamexszarkowiczsamrozkwitnad-stawkiemmrowkampgk-1megaellombardkrystankluzahektordunajecdetailkingdekercezarcarsprintarkanankopolagriaRigatoniZMTAdVIST.PLWEBVIST Agencja Interaktywna - projektowanie stronMATBUDKARMOTCINEMA 3DWELDINGGaleria TarnoviaTarnowska TV HDKLICH

rehamedica
budpolLotto
Frukt

Tarnów

mis-serwis-techniczny

eska

AMS Iveco

Hyundai Karmot

Fundacja u Górala

Lexus Audit

Centrum Sztuki Mościce

Wykonanie strony Internetowej z przez