W niedzielę 19 lipca o godzinie 14:00 Unia Tarnów podejmie w Jaskółczym Gnieździe faworyta tegorocznych rozgrywek eWinner Apator Toruń w ramach II kolejki eWinner Pierwszej Ligi Żużlowej. Bilety na to spotkanie dostępne są zgodnie z reżimem sanitarnym TYLKO online. W dniu zawodów kasy będą nieczynne!
Cennik biletów:
Trybuna główna – 50zł
Pozostała część stadionu (normalny) – 35 zł
Pozostała część stadionu (ulgowy) – 25 zł
Program zawodów – 10 zł (do nabycia w Sklepie Kibica pod Trybuną Główną w dniu zawodów od 12:00)
Obowiązują karnety oraz zaproszenia!
Bilety do nabycia online na www.bilety.unia.tarnow.pl.
UWAGA: Należy mieć wydrukowany (lub na smartfonie) bilet z kodem kreskowym! Przy wydruku proszę zwrócić uwagę na marginesy drukarki, aby kod kreskowy był wydrukowany w całości.
Bilety ulgowe przysługują: emerytom, rencistom, dzieciom, młodzieży szkolnej oraz studentom do 25-go roku życia (rocznik 1995) za okazaniem ważnego dokumentu poświadczającego do ulgi. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc, aż do odwołania nie obowiązują bilety zerowe dla dzieci do lat 7.
Informujemy, że każda uprawniona do biletu ulgowego osoba będzie musiała poświadczyć możliwość korzystania z ulgi ważnym dokumentem (legitymacja szkolna, studencka itp.). Będzie to bezwzględnie sprawdzane przy wejściu na stadion.
Otwarcie bram stadionu o godzinie 12:00
Próba toru: 13:30
Ze względu na obostrzenia sanitarne nie będzie prezentacji przed zawodami!
Pierwszy bieg: 14:00
Bilety będą nienumerowane – należy zajmować miejsca zgodnie z regulaminem sanitarnym.
- Każda osoba wchodząca na stadion – imprezę masową akceptuje zagrożenie związane z możliwością zarażenia COVID-19. Klub nie ponosi odpowiedzialności w przypadku zarażenia. Dodatkowo każda osoba wchodząca na stadion musi posiadać maseczkę lub przyłbicę zakrywającą usta i nos.
- Na mecz uprawnionymi będą wyłącznie kibice posiadający zakupiony karnet, zaproszenie lub bilet online. W dniu meczu kasy stadionowe będą nieczynne i nie będzie można nabyć wejściówki.
- Przy każdym wejściu na stadion zapewnione zostaną czynności związane z kontrolą dostępu na stadion – oznaczenia wskazujące dystans pomiędzy osobami oczekującymi w kolejce.
- Zgodnie z wytycznymi PZM osoby uczestniczące w meczu zobowiązane są do zachowania bezpiecznej odległości pomiędzy sobą – minimum 2 metry.
- Obowiązkowo każda osoba wchodząca na stadion zostanie poddana dezynfekcji rąk.
- Dla publiczności udostępniony jest pierwszy i drugi łuk oraz Trybuna Główna (sektor Gości będzie zamknięty). Kibice uprawnieni do wejścia na stadion mogą wchodzić bramami – od ulicy Zbylitowskiej oraz Czerwonych Klonów (przy zachowaniu wszystkich środków ostrożności tj. zachowaniu odstępu, dezynfekcji rąk i posiadania maseczki zakrywającej usta i nos do czasu zajęcia miejsca).
- Po wejściu na stadion każdy zobowiązany jest do zajęcia udostępnionego miejsca. Pracownicy Służby porządkowej uprawnieni są do kontroli prawidłowego zajmowania miejsc.
- W trakcie meczu jest bezwzględny zakaz przemieszczania się pomiędzy sektorami.
- Pracownicy służby porządkowej będą kładli nacisk, aby każdy uczestnik meczu do czasu zajęcia miejsca miał założoną maseczkę zakrywającą usta i nos.
- Dla publiczności na Trybunie Głównej udostępnione będzie co czwarte krzesełko. Z kolei w niższych rzędach należy siadać na szachownicę zgonie z nowymi wytycznymi. Na łukach należy zachować bezpieczny dystans 2m.
- Zarządzaniem wejścia do toalet odpowiedzialni będą pracownicy służby porządkowej, którzy zgodnie z wytycznymi będą pilnować limitów wejść.
- Po zakończonym meczu w pierwszej kolejności o opuszczenie stadionu poproszone zostaną osoby zajmujące miejsca na pierwszym i drugim łuku począwszy od miejsc znajdujących się w najwyższych rzędach, a następnie Trybuna Główna. Nadzór na opuszczaniem stadionu sprawować będzie służba porządkowa.
- Rekomendujemy, aby na mecz nie przynosić bagażu podręcznego ze względu na brak depozytu.
Unia Tarnów od wielu lat wspierana jest przez największy koncern chemiczny w Polsce – Grupę Azoty. Główny Partner klubu Grupa Azoty zajmuje się m.in. produkcją nawozów mineralnych i wieloskładnikowych. Ponadto takie produkty jak kaprolaktam, poliamid, alkohole OXO czy biel tytanowa mają silną pozycję w sektorze chemicznym oraz zajmują swoje zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu.