Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Pełny terminarz 2. Ligi Żużlowej na sezon 2022

12/22/2021 19:07:07
Redakcja

W środowe popołudnie poznaliśmy pełny terminarz 2. Ligi Żużlowej. Rozgrywki zostaną zainaugurowane w drugi weekend kwietnia. Unia Tarnów na własnym torze podejmie ekipę z Poznania.

Po kilku latach w lidze ponownie spotkają się drużyny z Tarnowa i Rzeszowa. Początkiem maja odbędzie się spotkanie na Podkarpaciu, rewanż w Mościcach w drugiej połowie czerwca.

Sezon zasadniczy zakończy się 24 lipca. W rundzie Play-Off wezmą udział cztery najlepsze drużyny, które w sierpniu zmierza się w półfinałach. Zwycięzcy tych spotkań we wrześniu rozegrają pomiędzy sobą finałowy dwumecz o bezpośredni awans do eWinner 1. Ligi Żużlowej.

1 runda, 9-10 kwietnia:

Unia Tarnów – SpecHouse PSŻ Poznań
Polonia Piła – Metalika Recycling Kolejarz Rawicz
Texom Stal Rzeszów – OK Bedmet Kolejarz Opole
Optibet Lokomotiv Daugavpils – pauzuje

2 runda, 16-17 kwietnia:
Metalika Recycling Kolejarz Rawicz – Texom Stal Rzeszów
Optibet Lokomotiv Daugavpils – Unia Tarnów
SpecHouse PSŻ Poznań – Polonia Piła
OK Bedmet Kolejarz Opole – pauzuje

Data rezerwowa
piątek, 22 kwietnia 2022

3 runda, 23-24 kwietnia:
OK Bedmet Kolejarz Opole – Metalika Recycling Kolejarz Rawicz
Polonia Piła – Optibet Lokomotiv Daugavpils
Texom Stal Rzeszów – SpecHouse PSŻ Poznań
Unia Tarnów – pauzuje

4 runda, 30 kwietnia i 1 maja:
Optibet Lokomotiv Daugavpils – Texom Stal Rzeszów
Unia Tarnów – Polonia Piła
SpecHouse PSŻ Poznań – OK Bedmet Kolejarz Opole
Metalika Recycling Kolejarz Rawicz – pauzuje

Data rezerwowa
wtorek, 3 maja 2022

5 runda, 7-8 maja:
Metalika Recycling Kolejarz Rawicz – SpecHouse PSŻ Poznań
OK Bedmet Kolejarz Opole – Optibet Lokomotiv Daugavpils
Texom Stal Rzeszów – Unia Tarnów
Polonia Piła – pauzuje

Data rezerwowa
niedziela, 15 maja 2022

6 runda, 21-22 maja:
Polonia Piła – Texom Stal Rzeszów
Optibet Lokomotiv Daugavpils – Metalika Recycling Kolejarz Rawicz
Unia Tarnów – OK Bedmet Kolejarz Opole
SpecHouse PSŻ Poznań – pauzuje

7 runda, 28-29 maja:
Metalika Recycling Kolejarz Rawicz – Unia Tarnów
OK Bedmet Kolejarz Opole – Polonia Piła
SpecHouse PSŻ Poznań – Optibet Lokomotiv Daugavpils
Texom Stal Rzeszów – pauzuje

Data rezerwowa
piątek, 3 czerwca 2022

8 runda, 4-5 czerwca:
Polonia Piła – OK Bedmet Kolejarz Opole
Unia Tarnów – Metalika Recycling Kolejarz Rawicz
Optibet Lokomotiv Daugavpils – SpecHouse PSŻ Poznań
Texom Stal Rzeszów – pauzuje

9 runda, 11-12 czerwca:
Metalika Recycling Kolejarz Rawicz – Optibet Lokomotiv Daugavpils
OK Bedmet Kolejarz Opole – Unia Tarnów
Texom Stal Rzeszów – Polonia Piła
SpecHouse PSŻ Poznań – pauzuje

10 runda, 18-19 czerwca:
Unia Tarnów – Texom Stal Rzeszów
SpecHouse PSŻ Poznań – Metalika Recycling Kolejarz Rawicz
Optibet Lokomotiv Daugavpils – OK Bedmet Kolejarz Opole
Polonia Piła – pauzuje

11 runda, 25-26 czerwca:
Texom Stal Rzeszów – Optibet Lokomotiv Daugavpils
Polonia Piła – Unia Tarnów
OK Bedmet Kolejarz Opole – SpecHouse PSŻ Poznań
Metalika Recycling Kolejarz Rawicz – pauzuje

12 runda, 2-3 lipca:
SpecHouse PSŻ Poznań – Texom Stal Rzeszów
Optibet Lokomotiv Daugavpils – Polonia Piła
Metalika Recycling Kolejarz Rawicz – OK Bedmet Kolejarz Opole
Unia Tarnów – pauzuje

Data rezerwowa
sobota, 9 lipca 2022, niedziela, 10 lipca 2022

13 runda, 16-17 lipca:
Polonia Piła – SpecHouse PSŻ Poznań
Unia Tarnów – Optibet Lokomotiv Daugavpils
Texom Stal Rzeszów – Metalika Recycling Kolejarz Rawicz
OK Bedmet Kolejarz Opole – pauzuje

14 runda, 23-24 lipca:
SpecHouse PSŻ Poznań – Unia Tarnów
Metalika Recycling Kolejarz Rawicz – Polonia Piła
OK Bedmet Kolejarz Opole – Texom Stal Rzeszów
Optibet Lokomotiv Daugavpils – pauzuje

Data rezerwowa
niedziela, 31 lipca 2022, poniedziałek, 1 sierpnia 2022

1 runda play-off
sobota, 6 sierpnia 2022 / niedziela, 7 sierpnia 2022
(a) 4 w tabeli po części zasadniczej – 1 w tabeli po części zasadniczej
(b) 3 w tabeli po części zasadniczej – 2 w tabeli po części zasadniczej

Data rezerwowa
piątek, 12 sierpnia 2022, niedziela, 14 sierpnia 2022, poniedziałek, 15 sierpnia 2022

2 runda play-off
sobota, 20 sierpnia 2022 / niedziela, 21 sierpnia 2022
(a) 1 w tabeli po części zasadniczej – 4 w tabeli po części zasadniczej
(b) 2 w tabeli po części zasadniczej – 3 w tabeli po części zasadniczej

Data rezerwowa
sobota, 27 sierpnia 2022, niedziela, 28 sierpnia 2022
sobota, 3 września 2022, niedziela, 4 września 2022

3 runda play-off
niedziela, 11 września 2022
zwycięskie drużyny z (a) i (b)

Data rezerwowa
poniedziałek, 12 września 2022
piątek, 16 września 2022

4 runda play-off
niedziela, 18 września 2022
zwycięskie drużyny z (a) i (b)

Data rezerwowa
sobota, 24 września 2022, niedziela, 25 września 2022

 

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

Saletromag

NOXY

wesbudSolektro

Miasto Tarnów

wia-lanwamexsamrozkwitnad-stawkiemmrowkampgk-1

Al.Capone

krystankluzahektordunajecdekercezararkanagriaRigatoniTarnowska TV HD

rehamedica
budpolLotto
Frukt

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

 

 

 

Firma Remontowo Budowlana Rafał Nytko

Ogrody Aurora

Muszynianka

Powiat Tarnowski

Gipsman

Chemart

Arkas BHP

Netfish

Mat-Mat

Remondis

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST