Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Cierniak z Brązowym Kaskiem, Rempała 11.

05/01/2021 17:47:48
Marcin Michoń

Zwycięstwem Mateusza Cierniaka zakończył się 45. Finał Brązowego Kasku na torze w Gdańsku. Tym samym były zawodnik Unii Tarnów obronił tytuł wywalczony przed rokiem w Ostrowie. Na podium stanęli również Michał Curzytek i Bartłomiej Kowalski.

Jedenastą pozycję wywalczył Dawid Rempała. Junior Jaskółek po słabszym początku zawodów punktował w pozostałych swoich czterech biegach gromadząc na swoim koncie siedem punktów.

Wyniki:
1. Mateusz Cierniak (Motor Lublin) – 12 (3,w,3,3,3)
2. Michał Curzytek (Betard Sparta Wrocław) – 11 (3,3,3,2,0)
3. Bartłomiej Kowalski (Eltrox Włókniarz Częstochowa) – 10+3 (2,2,3,1,2)
4. Denis Zieliński (ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz) – 10+2 (2,3,3,0,2)
5. Fabian Ragus (Marwis.pl Falubaz Zielona Góra) – (1,3,2,3,0)
6. Kacper Pludra (Fogo Unia Leszno) – (2,0,2,3,2)
7. Krzysztof Sadurski (Fogo Unia Leszno) – (3,0,u,2,3)
8. Mateusz Bartkowiak (ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz) – (3,3,0,0,1)
9. Karol Żupiński (eWinner Apator Toruń) – (0,w,2,2,3)
10. Krzysztof Lewandowski (eWinner Apator Toruń) – (1,1,1,3,1)
11. Dawid Rempała (Unia Tarnów) – 7 (0,2,2,1,2)
12. Damian Ratajczak (Fogo Unia Leszno) – (u,2,0,1,3)
13. Sebastian Szostak (Agred Malesa Ostrów) – (2,1,1,2,0)
14. Kacper Łobodziński (ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz) – (1,2,0,0,1)
15. Kacper Grzelak (Agred Malesa Ostrów) – (0,1,1,1,1)
16. Jakub Krawczyk (Agred Malesa Ostrów) – (1,u,1,w,0)
17. Jakub Poczta (Agred Malesa Ostrów) – NS
18. Mateusz Jabłoński (Aforti Start Gniezno) – NS

Bieg po biegu:
1. Sadurski, Zieliński, Ragus, Grzelak
2. Cierniak, Pludra, Krawczyk, Ratajczak (u2)
3. Curzytek, Szostak, Łobodziński, Rempała
4. Bartkowiak, Kowalski, Lewandowski, Żupiński
5. Curzytek, Ratajczak, Lewandowski, Sadurski
6. Bartkowiak, Łobodziński, Grzelak, Cierniak (w/u2)
7. Ragus, Kowalski, Szostak, Pludra
8. Zieliński, Rempała, Krawczyk (u3), Żupiński (w/su)
9. Cierniak, Żupiński, Szostak, Sadurski (u3)
10. Kowalski, Rempała, Grzelak, Ratajczak
11. Curzytek, Ragus, Krawczyk, Bartkowiak
12. Zieliński, Pludra, Lewandowski, Łobodziński
13. Pludra, Sadurski, Rempała, Bartkowiak
14. Lewandowski, Szostak, Grzelak, Krawczyk (w4)
15. Ragus, Żupiński, Ratajczak, Łobodziński
16. Cierniak, Curzytek, Kowalski, Zieliński
17. Sadurski, Kowalski, Łobodziński, Krawczyk
18. Żupiński, Pludra, Grzelak, Curzytek
19. Cierniak, Rempała, Lewandowski, Ragus
20. Ratajczak, Zieliński, Bartkowiak, Szostak

Bieg dodatkowy o 3. miejsce:
 Kowalski, Zieliński

wyniki za: sportowefakty.wp.pl

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

Saletromag

NOXY

ewinner

wesbudSolektro

Miasto Tarnów

wia-lanwamexsamrozkwitnad-stawkiemmrowkampgk-1

Al.Capone

krystankluzahektordunajecdekercezararkanagriaRigatoniTarnowska TV HD

rehamedica
budpolLotto
Frukt

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

 

 

 

Firma Remontowo Budowlana Rafał Nytko

Ogrody Aurora

 

 

 

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST