Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Żużel na najwyższym poziomie, moc atrakcji – jutro IMME!

21/08/2014 0:00:00
Redakcja

Już jutro na tarnowskim torze odbędą się Indywidualne Międzynarodowe Mistrzostwa Ekstraligi. Zawody określane są jako żużlowe wydarzenie sezonu, a obsada turnieju gwarantuje emocje na najwyższym poziomie. Rok temu w Tarnowie rozegrane były zawody o tytuł Indywidualnego Mistrza Polski, które w każdym biegu  dostarczały niezapomniane wrażenia. Jak będzie tym razem?

Tarnowski tor będzie przygotowany jak zawsze, czyli wzorowo. Nad jego przygotowaniem od kilku dni czuwają jedni z najlepszych i najbardziej doświadczonych toromistrzów w Polsce – Panowie: Andrzej i  Irek. Jestem przekonany, że podczas jutrzejszych zawodów sportowych emocji nie zabraknie – odpowiada Prezes Unii Tarnów ŻSSA.

Dla wszystkich zgromadzonych Kibiców podczas jutrzejszego wydarzenia Unia Tarnów ŻSSA przygotowała dużą dawkę atrakcji. Na co mogą liczyć Fani czarnego sportu, którzy jutro zasiądą na trybunach Jaskółczego Gniazda?

Przygotowaliśmy dużo atrakcji dla Kibiców z każdego przedziału wiekowego. Dla najmłodszych udostępniona będzie dmuchana zjeżdżalnia, dla nieco starszych pokaz samochodów tuningowych, wystawa pojazdów off-rad, motocykle z Moto-Tarnów. Specjalnie dla Kibiców, którzy pojawią się jutro na stadionie zorganizowana będzie wystawa „ Speedway Nostalgia”, czyli pokaz 17 historycznych motocykli żużlowych. Zapraszam także do sklepiku Kibica, w którym do nabycie będą wszystkie tegoroczne gadżety oraz nowe pamiątki, których do tej pory w sprzedaży nie było. Atrakcje te będą dla Kibiców dostępne od godziny 18.00, tj od momentu otwarcia bram stadionu. Przed samym rozpoczęciem zawodów, około godziny 19.45 polecam wszystkim Kibicom spojrzeć w niebo nad stadionem, a tuż po  zakończonych zawodach i dekoracji, niejako na deser – pokaz sztucznych ogni.

Obsada piątkowych zawodów gwarantuje sportowe emocje na najwyższym poziomie. Na pojedynki Kołodzieja, Vaculika, Pedersena, Woffindena i wielu innych zawodników Kibice czarnego sportu ostrzą sobie apetyty. 

Zgadza się, obsada turnieju to zawodnicy z najwyższej żużlowej półki. Imprezy nie udało by się zorganizować bez wsparcia Sponsora Strategicznego – Tauron Polska Energia. Należy też wspomnieć, że po raz pierwszy od dłuższego czasu, poprzez  imprezę żużlową, promować się będzie Miasto Tarnów.
Zapraszam gorąco wszystkich Kibiców, aby jak najliczniej pojawili się na trybunach i dopingowali wszystkich zawodników, a w szczególności zawodników Grupy Azoty Unii Tarnów – kończy Prezes Zarządu Spółki Żużlowej.

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

Saletromag

NOXY

wesbud

Miasto Tarnów

wia-lanwamexsamrozkwitnad-stawkiemmpgk-1

Al.Capone

 

Optyka Edward Kluza

hektordunajecdekercezararkanRigatoni

rehamedica
budpolLotto
Frukt

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

 

Firma Remontowo Budowlana Rafał Nytko

Ogrody Aurora

 

 

 

 

Muszynianka

Powiat Tarnowski

 

Chemart

Arkas BHP

Netfish

Mat-Mat

Remondis

OSK MX

Your Partner

In Balance

Biały Piec

Surpal

TKP

Skup Aut Małopolska

Bartosz Mucha

Gentleman

Narzędzia dynamometryczne

Narzędzia Czyżycki

Ilustrowany Kurier Codzienny

Green Engineering

Darbagos

Centrum Sztuki Mościce

Strusinianka

Okocim

Czarny Sezam

DIAGMEDICA & HOLI-MED

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST