Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

„Zostawiliśmy serce na torze” – Kacper Gomólski

07/09/2014 0:00:00
Redakcja

Wczoraj drużyna Grupa Azoty Unia Tarnów sprawiła nie lada sensację i niespodziankę swoim Kibicom remisując w bardzo osłabionym składzie z aktualnym Drużynowym Mistrzem Polski. Kacper Gomólski uważa, że było to efektem pełnej mobilizacji całej drużyny – to był naprawdę ciężki mecz, ponieważ jechaliśmy bez trzech podstawowych zawodników, ale zostawiliśmy serce na torze. To było widać chyba w każdym biegu, każdy walczył i wyszedł z tego remis. My się bardzo cieszymy bowiem odczuwamy go jak wygraną – powiedział po meczu Kacper.

Ginger wczoraj jechał nieco w kratkę. Były biegi bardzo dobre, były też słabsze oraz trafiła się taśma. Nasz junior przez cały mecz eksperymentował ze sprzętem – tak naprawdę co bieg jechałem na innych ustawieniach. Po trzecim swoim biegu zmieniłem całkowicie motocykl i była „2”. Tak naprawdę nie wygrywałem startów dlatego bardzo chciałem wygrać ten ostatni. Niestety ręka była szybsza od głowy i wjechałem w taśmę. Tak jest żużel, ale ważne że pokazaliśmy swoją siłę – wyjaśnił Gomólski.

Cała drużyna cieszy się, że mecz zakończył się bez kolejnej kontuzji, a w biegach nominowanych było naprawdę niebezpiecznie – wiadomo, że nikt nie odpuszczał, mimo że mecz był praktycznie o nic. Ważne, że nikomu się nic nie stało, każdy jest zdrowy i trzeba się cieszyć –stwierdził nasz zawodnik.

Pierwszy mecz w Lesznie Kacper może zaliczyć do bardzo udanych. Teraz przed tym pojedynkiem będzie miał tylko jedne zawody i sporo odpoczynku – moje przygotowania do tego meczu będą takie, że będę miał 5 dni wolnego. W sobotę mam Młodzieżowe Indywidualne Mistrzostwa Polski w Gorzowie, a więc będą tylko jedne zawody przed tym ligowym spotkaniem –odpowiedział Ginger

Na koniec poruszyliśmy temat duńskiego klubu Kacpra. Zawodnik przyznał, że jazda w Grindsted mu się podoba i będzie startował tam nadal w kolejnym sezonie – w Grindsted jest bardzo trudny tor. Mały, krótki, techniczny i bardzo przyczepny. Trzeba się było trochę nagimnastykować. Ale na wyjazdach tory podobne więc sporo mi to pomagało. Cały sezon w Danii miałem bardzo dobry. Jestem już dogadany z włodarzami tego klubu na następny rok, więc mogę powiedzieć, że tam zostanę – zakończył Kacper Gomólski.

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

Saletromag

NOXY

wesbud

Miasto Tarnów

wia-lanwamexsamrozkwitnad-stawkiemmpgk-1

Al.Capone

 

Optyka Edward Kluza

hektordunajecdekercezararkanRigatoni

rehamedica
budpolLotto
Frukt

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

 

Firma Remontowo Budowlana Rafał Nytko

Ogrody Aurora

 

 

 

 

Muszynianka

Powiat Tarnowski

 

Chemart

Arkas BHP

Netfish

Mat-Mat

Remondis

OSK MX

Your Partner

In Balance

Biały Piec

Surpal

TKP

Skup Aut Małopolska

Bartosz Mucha

Gentleman

Narzędzia dynamometryczne

Narzędzia Czyżycki

Ilustrowany Kurier Codzienny

Green Engineering

Darbagos

Centrum Sztuki Mościce

Strusinianka

Okocim

Czarny Sezam

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST