Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Znane listy startowe eliminacji Złotego Kasku

03/25/2016 13:13:02
Redakcja

Na czwartek 31 marca zaplanowano trzy rundy eliminacyjne do finału Złotego Kasku w których pojadą również zawodnicy Unii Tarnów.

W Krakowie gdzie bezpośredni awans uzyska pięciu najlepszych zawodników zobaczymy Janusza Kołodzieja i Krystiana Rempałę. Natomiast w Częstochowie rezerwowym będzie Piotr Świderski.

Warto zaznaczyć, że Maciej Janowski,Bartosz Zmarzlik oraz Piotr Pawlicki mają zagwarantowane miejsce w Finale, który odbędzie się w Tarnowie 14 kwietnia.

Kraków (awansuje 5 zawodników):
1. Zbigniew Suchecki (Speedway Wanda Instal Kraków)
2. Janusz Kołodziej (Unia Tarnów)
3. Edward Mazur (Speedway Wanda Instal Kraków)
4. Krystian Rempała (Unia Tarnów)
5. Dawid Lampart (Stal Rzeszów)
6. Grzegorz Zengota (Fogo Unia Leszno)
7. Mateusz Szczepaniak (Betard Sparta Wrocław)
8. Rafał Trojanowski (Eko-Dir Włókniarz Częstochowa)
9. Przemysław Pawlicki (Stal Gorzów)
10. Adrian Miedziński (Get Well Toruń)
11. Krzysztof Kasprzak (Stal Gorzów)
12. Artur Mroczka (Get Well Toruń)
13. Norbert Kościuch (Polonia Piła)
14. Marcin Rempała (KSM Krosno)
15. Jakub Jamróg (Orzeł Łódź)
16. Ernest Koza (KSM Krosno)

R1. Alex Zgardziński (Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra)
R2. Bartosz Smektała (Fogo Unia Leszno)

Początek: godz. 16:00
Sędzia: Zdzisław Fyda

Bydgoszcz (awansuje 4 zawodników + rezerwowy):
1. Marcin Jędrzejewski (Polonia Bydgoszcz)
2. Patryk Dudek (Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra)
3. Krzysztof Buczkowski (MRGARDEN GKM Grudziądz)
4. Krystian Pieszczek (Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra)
5. Damian Baliński (ROW Rybnik)
6. Robert Miśkowiak (Orzeł Łódź)
7. Rune Holta (ROW Rybnik)
8. Grzegorz Walasek (Get Well Toruń)
9. Tomasz Gapiński (Stal Gorzów)
10. Tomasz Chrzanowski (KSM Krosno)
11. Patryk Dolny (Polonia Piła)
12. Paweł Miesiąc (Kolejarz Opole)
13. Szymon Woźniak (Betard Sparta Wrocław)
14. Oskar Fajfer (Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk)
15. Adrian Gała (Betard Sparta Wrocław)
16. Krzysztof Jabłoński (Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk)

R1. Daniel Kaczmarek (Fogo Unia Leszno)
R2. Oskar Ajtner-Gollob (Polonia Bydgoszcz)

Początek: godz. 16:30
Sędzia: Remigiusz Substyk

Częstochowa (awansuje 4 zawodników + rezerwowy):
1. Daniel Jeleniewski (Eko-Dir Włókniarz Częstochowa)
2. Maksym Drabik (Betard Sparta Wrocław)
3. Artur Czaja (Eko-Dir Włókniarz Częstochowa)
4. Mateusz Borowicz (Eko-Dir Włókniarz Częstochowa)
5. Kacper Gomólski (Get Well Toruń)
6. Robert Chmiel (ROW Rybnik)
7. Piotr Protasiewicz (Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra)
8. Paweł Przedpełski (Get Well Toruń)
9. Adrian Cyfer (Stal Gorzów)
10. Sebastian Ułamek (Betard Sparta Wrocław)
11. Tomasz Jędrzejak (Betard Sparta Wrocław)
12. Kamil Pulczyński (Orzeł Łódź)
13. Tobiasz Musielak (Fogo Unia Leszno)
14. Maciej Kuciapa (Stal Rzeszów)
15. Karol Baran (Stal Rzeszów)
16. Michał Szczepaniak (Polonia Piła)

R1. Piotr Świderski (Unia Tarnów)
R2. Marcin Nowak (MRGARDEN GKM Grudziądz)

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

Saletromag

NOXY

ewinner

wesbudSolektro

Miasto Tarnów

wia-lanwamexsamrozkwitnad-stawkiemmrowkampgk-1

Al.Capone

krystankluzahektordunajecdekercezararkanagriaRigatoniTarnowska TV HD

rehamedica
budpolLotto
Frukt

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

 

 

 

Firma Remontowo Budowlana Rafał Nytko

Ogrody Aurora

 


Muszynianka

Powiat Tarnowski

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST