PGE Ekstraliga
Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Znamy listę startową finału Złotego Kasku

05/09 0:00:00
Redakcja

W niedzielę 18 maja o godzinie 17:00 odbędzie się w Tarnowie finał Złotego Kasku. W zawodach zobaczymy m.in. Patryka Dudka, Grzegorza Walaska, Macieja Janowskiego, braci Pawlickich, czy zawodników Grupy Azoty Unii TarnówKacpra Gomólskiego i Krzysztofa Buczkowskiego.

Lista startowa finału Złotego Kasku:
1. Kacper Gomólski (Grupa Azoty Unia Tarnów)
2. Grzegorz Zengota (FOGO Unia Leszno)
3. Piotr Pawlicki (FOGO Unia Leszno)
4. Paweł Miesiąc (PGE Marma Rzeszów)
5. Patryk Dudek (SPAR Falubaz Zielona Góra)
6. Piotr Protasiewicz (SPAR Falubaz Zielona Góra)
7.Tomasz Jędrzejak (Betard Sparta Wrocław)
8. Grzegorz Walasek (KantorOnline Włókniarz Częstochowa)
9. Mirosław Jabłoński (KantorOnline Włókniarz Częstochowa)
10. Artur Mroczka (Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk)
11. Damian Baliński (FOGO Unia Leszno)
12. Przemysław Pawlicki (FOGO Unia Leszno)
13. Krzysztof Buczkowski (Grupa Azoty Unia Tarnów)
14. Piotr Świderski (Stal Gorzów)
15. Zwycięzca biegu dodatkowego
16. Maciej Janowski (Betard Sparta Wrocław)
R1. Drugie miejsce w biegu dodatkowym
R2. Trzecie miejsce w biegu dodatkowym

Uczestnicy biegu dodatkowego:
1. Rafał Trojanowski (Speedway Wanda Instal Kraków)
2. Adrian Miedziński (Unibax Toruń)
3. Robert Miśkowiak (KMŻ Lublin)

Delegat GKSŻ – Piotr Szymański
Sędzia zawodów – Ryszard Bryła
Komisarz techniczny – Leszek Demski
Kontroler motocykli – Krzysztof Meyze

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

saletrosanazoty-starttyskie

wesbudalcapone

wia-lanwamexszarkowiczsamrozkwitnad-stawkiemmrowkampgk-1megaellombardkrystankluzahektordunajecdetailkingdekercezarcarsprintbolarusarkanankopolagriaRigatoniZMTAdVIST.PLWEBVIST Agencja Interaktywna - projektowanie stronMATBUDKARMOTCINEMA 3DWELDINGGaleria TarnoviaTarnowska TV HDKLICH

rehamedica
budpolLottoToskana
Frukt
Extreme Hobby
Tarnów
ngine
mis-serwis-techniczny

Partnerzy medialni
eska
Sponsorzy rozgrywek
pge-ekstraliga
Wykonanie strony Internetowej z przez