Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Znajdź szczegóły i wygraj zaproszenie na mecz

05/20/2014 0:00:00
Redakcja

Unia Tarnów przygotowała kolejny konkurs w którym do wygrania będą wejściówki na mecz Grupa Azoty Unia Tarnów – KantorOnline Włókniarz Częstochowa.

Tym razem, aby zdobyć zaproszenie na mecz należy jak najszybciej znaleźć wszystkie szczegóły jakimi różnić się będą dwa zdjęcia. Różniące się sobą fotografie pojawią się na naszym FanPage dzisiaj około 19:00. Szczegóły należy zaznaczyć okręgami w dowolnym programie graficznym np. MS Paint. Trzy osoby które jako pierwsze wyślą e-mail na adres konkurs@unia.tarnow.pl z poprawnie zaznaczonymi wszystkimi szczegółami otrzymają pojedyncze zaproszenie na niedzielny mecz. Szczegóły oraz regulamin tutaj.

Ważne:
W tytule wiadomości proszę wpisać: „Znalazłem/am X szczegółów”, gdzie X to ilość znalezionych różnic np.: „Znalazłem 5 szczegółów”. W treści proszę podać imię, nazwisko oraz telefon kontaktowy. Zdjęcie z zaznaczonymi różnicami należy wysłać jako załącznik.

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

saletrosanNOXY

ewinner

tyskie

wesbudalcapone

wia-lanwamexsamrozkwitnad-stawkiemmrowkampgk-1megaelkrystankluzahektordunajecdekercezarcarsprintarkanagriaRigatoniMATBUDCINEMA 3DGaleria TarnoviaTarnowska TV HDKLICH

rehamedica
budpolLotto
Frukt

Tarnów

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

Centrum Sztuki Mościce

Firma Remontowo Budowlana Rafał Nytko

Ogrody Aurora

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST