Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

„Zgubiliśmy dobrą passę” – Janusz Kołodziej

25/09/2014 0:00:00
Redakcja

Po meczu z Fogo Unią Leszno w parku maszyn panowały smutne nastroje. Zawodnicy zdawali sobie sprawę czym skutkowała wczorajsza porażka. Janusz Kołodziej głównej przyczyny upatrywał w zmienionym przez opady torze – przede wszystkim ten tor bardzo się zmienił od czasu jak ostatnio tutaj jeździliśmy. Nie mogliśmy trafić w ustawienia. Zgubiliśmy to co mieliśmy cały sezon czyli dobrą passę, dobre starty. Wydawało się, że możemy powalczyć, a jednak się nie udało – powiedział Janusz.

Koldi startował z poważną kontuzją. Najlepszy dla niego byłby odpoczynek jednak w obliczu kontuzji Grega Hancocka postanowił ostatecznie pomóc Jaskółkom. Po meczu widać było jednak, że Janusz odczuwa skutki upadku w Lonigostoję na nogach, więc nie jest źle, zobaczymy jak będzie jutro – odpowiedział zmartwiony zawodnik.

Do samego końca trwały spekulacje o ewentualnym występie Grega Hancocka. Podobnie jak kibice tak i Kołodziej ucieszyłby się z powrotu kapitana, jednak stało się inaczej – pewnie, że byłoby fajnie gdyby wrócił. My jednak wiemy jak smakuje żużel, z czym to się wiąże, jakie to niebezpieczne, nieprzewidywalne. Greg też ma tylko jedno zdrowie, także nie ma się mu co dziwić. Trzeba wręcz mu podziękować, że do tego momentu tak mocno wspomagał naszą drużynę. Tak cieszyliśmy się w rundzie zasadniczej, a w półfinałach nie mieliśmy już tego szczęścia, nie mieliśmy całej drużyny. Tak wyszło, ale jeśli Greg wróci na ostatnie mecze to jemu należy bardzo podziękować – wyjaśnił Janusz Kołodziej.

Teraz Jaskółki czeka mecz o brązowy medal. Nie jest to co prawda finał, ale Janusz zapowiada, że zawodnicy chcą jak najlepiej zakończyć sezon – jak się walczy to nie ważne co by to było, trzeba dać z siebie wszystko. Nawet jakby to było przed ostatnie miejsce w lidze to również należałoby o to walczyć. Wszystko zaczyna się od nowa. Nie jedziemy o złoto, jedziemy o brązowy medal, ale nie odpuszczamy, chcemy dobrze zakończyć sezon i będziemy walczyć – obiecał nasz zawodnik.

Na koniec zapytaliśmy Janusza o Jacoba Thorssella. Kołodziej pozytywnie ocenił występ swojego kolegi, mimo że nie udało mu się zdobyć żadnego punktu – Jacob pokazał w swoim pierwszym biegu, że fajnie jechał i nieźle czuł się na tym torze. Później było ciężej, ale uważam, że jak popracuje to będzie wszystko dobrze. Jeździmy razem w Szwecji i on potrafi naprawdę nieźle zaskoczyć – zakończył Koldi.

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

Saletromag

NOXY

wesbud

Miasto Tarnów

wia-lanwamexsamrozkwitnad-stawkiemmpgk-1

Al.Capone

 

Optyka Edward Kluza

hektordunajecdekercezararkanRigatoni

rehamedica
budpolLotto
Frukt

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

 

Firma Remontowo Budowlana Rafał Nytko

Ogrody Aurora

 

 

 

 

Muszynianka

Powiat Tarnowski

 

Chemart

Arkas BHP

Netfish

Mat-Mat

Remondis

OSK MX

Your Partner

In Balance

Biały Piec

Surpal

TKP

Skup Aut Małopolska

Bartosz Mucha

Gentleman

Narzędzia dynamometryczne

Narzędzia Czyżycki

Ilustrowany Kurier Codzienny

Green Engineering

Darbagos

Centrum Sztuki Mościce

Strusinianka

Okocim

Czarny Sezam

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST