Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

„ Zawsze jeżdżę, aby wygrywać” – Kenneth Bjerre

22/11/2014 12:51:39
Redakcja

W piątek list intencyjny z Grupą Azoty Unią Tarnów podpisał Kenneth Bjerre. Filigranowy Duńczyk w minionym sezonie zdobywał punkty dla ekipy z Leszna wykręcając średnią nieco powyżej 1,7 pkt/bieg. Były uczestnik cyklu Grand Prix jest kolejnym po Januszu Kołodzieju i Erneście Kozie zawodniku, który będzie startował z Jaskółką na plastronie w sezonie 2015.

Jak podkreśla Kenneth Bjerre wybór tarnowskiego klubu nie był trudny. – To nie była trudna decyzja. Tarnów ma wspaniałą historię i zawsze wyglądał na profesjonalny klub pod każdym względem – powiedział.

Duńczyk bardzo lubi i dobrze czuje się na mościckim obiekcie. – Lubię tarnowski tor. Jest on zazwyczaj bardzo trudny dla drużyn przyjezdnych, co tym bardziej będę chciał wykorzystać. Już nie mogę się doczekać! – mówi z zadowoleniem Kenneth.

W nowym sezonie nowy nabytek Grupy Azoty Unii Tarnów nie będzie startował w cyklu Grand Prix, dlatego jednym z priorytetów Duńczyka będzie liga polska. – Zawsze jeżdżę, aby wygrywać, teraz też tak będzie. Jeśli chodzi o drużynę, to najpierw musimy awansować do Play-Off, a później powalczymy o medal – zakomunikował.

Aby jak najlepiej przygotować się do nowego sezonu Kenneth już rozpoczął przygotowania. – Zaraz po moim ostatnim występie w mijającym sezonie rozpocząłem intensywne przygotowania kondycyjne. Trenuję ciężko, bo chcę aby moje barki, które są po kontuzji były znowu jak najsilniejsze – zakończył sympatyczny zawodnik z Danii.

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

Saletromag

NOXY

wesbud

Miasto Tarnów

wia-lanwamexsamrozkwitnad-stawkiemmpgk-1

Al.Capone

 

Optyka Edward Kluza

hektordunajecdekercezararkanRigatoni

rehamedica
budpolLotto
Frukt

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

 

Firma Remontowo Budowlana Rafał Nytko

Ogrody Aurora

 

 

 

 

Muszynianka

Powiat Tarnowski

 

Chemart

Arkas BHP

Netfish

Mat-Mat

Remondis

OSK MX

Your Partner

In Balance

Biały Piec

Surpal

TKP

Skup Aut Małopolska

Bartosz Mucha

Gentleman

Narzędzia dynamometryczne

Narzędzia Czyżycki

Ilustrowany Kurier Codzienny

Green Engineering

Darbagos

Centrum Sztuki Mościce

Strusinianka

Okocim

Czarny Sezam

DIAGMEDICA & HOLI-MED

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST