Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Zapowiedź V kolejki Elitserien

03/06/2013 0:00:00
Redakcja

Już jutro zostanie rozegrana kolejna kolejka Elitserien. Mecze jak zawsze zapowiadają się bardzo ciekawie, nie zabraknie w nich reprezentantów Jaskółek.

Lider tabeli Smederna Eskilstuna podejmie 6 drużynę Hammarby Sztokholm. W stołecznej drużynie awizowanych jest dwóch naszych zawodów. Artem Laguta jako lider zespołu pojedzie z numerem 1. W składzie widnieje również nazwisko Leona Madsena. Trener Marek Cieślak zapowiadał, że chciałby skorzystać z usług Duńczyka w czwartkowym spotkaniu z Dospel Włókniarzem Częstochowa. Miejmy nadzieję, że to już koniec problemów zdrowotnych Leona i będzie on solidnie punktował dla wszystkich swoich drużyn.

W innym spotkaniu Dackarna Malilla podejmie Vargarnę Norrkoeping, która nie zaznała jeszcze smaku zwycięstwa. W drużynie z Malilli wystartuje zmiennik Laeona Madsena – Patrick Hougaard. Ostatni mecz w Szwecji zdecydowanie mu nie wyszedł, ale w meczu z Zieloną Górą pokazał, że jeśli jest odpowiednio dopasowany może być solidnym wsparciem dla liderów zespołu.

Mocno zawodząca na początku sezonu Elit Vetlanda podejmie solidny Vastervik Speedway. Trener Bosse Wirebrand liczy, że jego zawodnicy nawiążą wreszcie do wyników sprzed roku. W składzie po raz kolejny znalazł się Martin Vaculik. Słowak z zawodów na zawody prezentuje coraz lepszą dyspozycję. Nic więc dziwnego, że trener liczy na jego jazdę. Do składu po tygodniowej przerwie wraca również Janusz Kołodziej. Zapowiada się niezwykle ciekawe i wyrównane spotkanie.

Wszystkie mecze rozpoczną się o godzinie 19.00. Po ich zakończeniu zapraszamy na relację podsumowującą V kolejkę ligi Szwedzkiej.

Sponsorzy i partnerzy
Małopolska

wesbud

Nowrem Group

wia-lan

wamex

sam

rozkwit

nad-stawkiem

mpgk-1

hektor

dunajec

cezar

rehamedica

Frukt

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

 

Muszynianka

Chemart

Netfish

Mat-Mat

Remondis

OSK MX

Biały Piec

TKP

Skup Aut Małopolska

 

Gentleman

Narzędzia dynamometryczne

Narzędzia Czyżycki

Green Engineering

Darbagos

Centrum Sztuki Mościce

Strusinianka

Okocim

Czarny Sezam

DIAGMEDICA & HOLI-MED

Arveel

Food Care

Ngine

Salon Wędkarski Karmazyn

Restauracja Rigatoni

#OPTYK WAWRZON

#OPTYK WAWRZON

Zeliaś

Spojkar

Lider Sowa

Auto-Gaz-Siedlik

ReDrog S.C.

Kącik Piękna Tarnów

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST