Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

„Zabrakło moich punktów” – Janusz Kołodziej

27/06/2015 14:53:03
Redakcja

Unia Tarnów była wczoraj blisko pokonania lidera tabeli Fogo Unię Leszno. Zabrakło jednak 4 punktów. Ze swojej postawy nie był oczywiście zadowolony Janusz Kołodziej. Nasz kapitan uważa, że to przede wszystkim jego punktów zabrakło, aby odnieść cenne zwycięstwo – przede wszystkim zabrakło moich punktów. To jest ewidentne i widoczne. Pojechałem najsłabiej spośród grona tych zawodników, którzy powinni punktować. Oczywiście wszyscy bardzo się przykładaliśmy i chcieliśmy jak najlepiej pojechać, no ale nic dziś nie grało tak jak powinno. Ja wiem w czym rzecz, ale nie chcę wypowiadać się o tym publicznie, tylko spokojnie nad tym popracować. Mam do siebie dużo żalu, że nie zrobiłem tych ważnych punktów, ale niestety czasami na własnym torze zdarza się gorszy dzień – przyznał wyraźnie zasmucony Kołodziej.

W meczu z Toruniem, w którym nasza drużyna była osłabiona brakiem Leona Madsena tor był zdecydowanie dłużej atutem naszych zawodników. Janusz uważa, że tych zawodów w żaden sposób nie można do siebie porównać – mecz z Toruniem to było całkiem inne spotkanie, inny dzień. Dzisiejszego meczu nie można w żaden sposób porównywać z tamtym. Dziś w zasadzie wszyscy mieliśmy gorszy dzień. Trzeba o nim jak najszybciej zapomnieć, popracować nad sobą, żeby w kolejnych spotkaniach już było wszystko tak jak trzeba – uciął krótko nasz kapitan.

Porażka z Fogo Unią Leszno skomplikowała nieco sytuację jeśli chodzi o walkę o fazę play-off. Koldi zapowiada jednak, że zawodnicy nie złożą broni – będziemy się oczywiście starać, aby te play-offy wywalczyć. Bardzo dużo pracujemy. Czasami wydaje się, że już więcej nie można. Będziemy próbować – stwierdził Janusz.

W poprzednim tygodniu Januszowi nie wyszły ważne zawody podczas SEC w Toruniu. Według Kołodzieja żużel staje się obecni coraz trudniejszy do przewidywania – dzisiaj speedway jest trochę zwariowany. Moje podejście do tych zawodów było takie samo jak do półfinału IMP w Krakowie czy meczu w Gorzowie, a jednak na jednych zawodach jest dobry wynik, a na innych nie. Może to ten sprzęt dzisiejszy też na to wpływa. Ja już po treningu w Toruniu wiedziałem, że te zawody będą trudne. Nie mogłem się „przykleić” do tego toru. I w efekcie wygląda to tak, że jadę na tym samym sprzęcie, a na jednych zawodach jest dobrze, a na innych słabo. Tak jak wspomniałem ten sprzęt dzisiaj jest taki trochę zwariowany i powiem szczerze, że im jestem starszy, tym jakoś ciężej nieraz to wszystko odpowiednio dopasować – zakończył Janusz Kołodziej.

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

Saletromag

NOXY

wesbud

Miasto Tarnów

wia-lanwamexsamrozkwitnad-stawkiemmpgk-1

Al.Capone

 

Optyka Edward Kluza

hektordunajecdekercezararkanRigatoni

rehamedica
budpolLotto
Frukt

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

 

Firma Remontowo Budowlana Rafał Nytko

Ogrody Aurora

 

 

 

 

Muszynianka

Powiat Tarnowski

 

Chemart

Arkas BHP

Netfish

Mat-Mat

Remondis

OSK MX

Your Partner

In Balance

Biały Piec

Surpal

TKP

Skup Aut Małopolska

Bartosz Mucha

Gentleman

Narzędzia dynamometryczne

Narzędzia Czyżycki

Ilustrowany Kurier Codzienny

Green Engineering

Darbagos

Centrum Sztuki Mościce

Strusinianka

Okocim

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST