Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Wypowiedzi zawodników po meczu w Lesznie

05/08/2013 0:00:00
Redakcja

Unia Tarnów pokonała w wyjazdowym meczu w Lesznie tamtejszą FOGO Unie 44:46. Za sprawą tego sukcesu drużyna tarnowska znacząco zwiększyła swoje szanse na awans do fazy play-off.

Marek Cieślak (trener Unii Tarnów): Cieszę się, że wygraliśmy ten mecz. Tor był bardzo dobrze przygotowany. Chciałbym, żeby tak tory były przygotowywane wszędzie. Było bardzo dobre ściganie i według mnie dzisiaj obie drużyny pokazały dobry żużel. Dziękuję moim zawodnikom za zaangażowanie do końca, a Unii życzę, żeby wygrała tam, gdzie trzeba i może we dwójkę znajdziemy się w play-offach.

Maciej Janowski (Unia Tarnów): Pierwszy bieg trochę nie wyszedł, bo pomyliliśmy się z ustawieniami. Dopiero w ostatnim biegu udało mi się dobrze wyjść spod taśmy. Tak to musiałem trochę kombinować, żeby na pierwszym łuku wcisnąć koło i szukać punktów na trasie. Cieszę się jednak, że wygraliśmy to spotkanie, gospodarze nie pozwalali nam tu ani trochę złapać oddechu. Nie było łatwo, ale udało się wygrać. Dziękuję kibicom obu drużyn za to, że stworzyli bardzo fajne widowisko i atmosferę zarówno podczas meczu, jak i po nim.

Leon Madsen (Unia Tarnów): Wiedzieliśmy, że przyjeżdżając do Leszna musimy wygrać. Tylko tak możemy walczyć o udział w dalszej części rozgrywek. Kolejne mecze to teraz dopełnianie formalności, żeby znaleźć się w pierwszej czwórce.

Roman Jankowski (trener FOGO Unii Leszno): Zawody na pewno były ciekawe do oglądania. Przegraliśmy ten ostatni wyścig i teraz pozostał bardzo duży niedosyt. Przystąpiliśmy do spotkania z nastawieniem na zwycięstwo i nie wyszło. Tarnowianie byli dzisiaj lepsi. Broni nie składamy, będziemy walczyć do końca. Zostały nam trudne mecze, ale zrobimy wszystko, by pojechać jeszcze lepiej. Być może szczęście nam dopisze.

Kenneth Bjerre (FOGO Unia Leszno): Wiedzieliśmy, że musimy wygrać, że potrzebujemy zwycięstwa, jednak nie udało się to. Nie jestem zadowolony, chyba nikt z nas nie jest zadowolony z ogólnego wyniku. Po tej porażce jest trochę smutno.

Przemysław Pawlicki (FOGO Unia Leszno): Ten ostatni wyścig naprawdę walczyliśmy do końca. Niestety przegraliśmy go z naszymi rywalami. Wiedzieliśmy, że musimy wygrać, albo chociaż go zremisować i nie wyszło. Szkoda, wielka szkoda. Mieliśmy po raz kolejny słabszy dzień, chociaż dzisiaj już było lepiej ze startu. Pracujemy nad tym wszystkim dalej, choć tragedii nie ma. Ale dokładnie tak jak trener powiedział, nie składamy broni, walczymy dalej. Cały czas jest szansa i nadzieja. Dziękujemy wszystkim kibicom za świetny doping. Postaramy się w następnych meczach pokazać z lepszej strony i wywalczyć wejście do play-offów.

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

Saletromag

NOXY

wesbud

Nowrem Group

wia-lanwamex

sam

rozkwit

nad-stawkiem

mpgk-1

hektor

dunajec

cezar

rehamedica

Frukt

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

 

Muszynianka

Chemart

Netfish

Mat-Mat

Remondis

OSK MX

Biały Piec

TKP

Skup Aut Małopolska

 

Gentleman

Narzędzia dynamometryczne

Narzędzia Czyżycki

Green Engineering

Darbagos

Centrum Sztuki Mościce

Strusinianka

Okocim

Czarny Sezam

DIAGMEDICA & HOLI-MED

Arveel

Food Care

Ngine

Salon Wędkarski Karmazyn

Restauracja Rigatoni

#OPTYK WAWRZON

#OPTYK WAWRZON

Zeliaś

Spojkar

Lider Sowa

Auto-Gaz-Siedlik

ReDrog S.C.

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST