Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Wypowiedzi pomeczowe

06/02/2013 0:00:00
Redakcja


Rafał Dobrucki (trener Stelmet Falubazu Zielona Góra):
Pojechaliśmy katastrofalne zawody. Myślę, że jako zespół gorzej się nie da. Gratulacje dla tarnowian, przygotowali się do zawodów bardzo dobrze. Mieliśmy problemy, praktycznie Piotrek Protsiewicz pojechał na swoim poziomie, przy defekcie który mu się przytrafił. Nie mamy usprawiedliwienia, pojechaliśmy fatalnie.

Piotr Protasiewicz (Stelmet Falubaz Zielona Góra):
Gratuluję drużynie tarnowskiej, pojechali świetne zawody. Była absencja Madsena, ale Hougaard pojechał dobre zawody. U nas jeśli chodzi o obronę punktu bonusowego, tego minimum, zabrakło zdecydowanie Andreasa Jonssona, bo Mikkel B. Jensen nie zastąpił go. Nie ma co gdybać, tor był równy dla wszystkich. Szkoda, nie udało się.

Kacper Gomólski (Unia Tarnów):
W trzech biegach zdobyłem tyle punktów co z Bydgoszczą w pięciu, więc jestem bardzo zadowolony. Trenowałem w piątek, troszkę mi nie szło, ale zdecydowaliśmy z teamem, że założymy przełożenia takie jak na meczu z Bydgoszczą i dało to efekt.

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

saletrosanNOXY

ewinner

tyskie

wesbudalcapone

wia-lanwamexsamrozkwitnad-stawkiemmrowkampgk-1megaelkrystankluzahektordunajecdekercezarcarsprintarkanagriaRigatoniMATBUDCINEMA 3DGaleria TarnoviaTarnowska TV HDKLICH

rehamedica
budpolLotto
Frukt

Tarnów

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

Centrum Sztuki Mościce

Firma Remontowo Budowlana Rafał Nytko

Ogrody Aurora


 

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST