Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Wypowiedzi po zwycięstwie w Zielonej Górze

12/04/2014 0:00:00
Redakcja


Grupa Azoty Unia Tarnów
pokonała w spotkaniu pierwszej kolejki SPAR Falubaz Zielona Góra. Tarnowian do sukcesu poprowadził Martin Vaculik, wśród gospodarzy najlepszy był Jarosław Hampel.

Marek Cieślak (trener Unii Tarnów): Kilka miesięcy temu zapytano mnie jak skomentuję fakt, że w pierwszym meczu spotykamy się z najlepszą drużyną roku 2013. Odpowiedziałem wtedy, że to mistrz Polski powinien się martwić jak z nami wygrać. Podeszliśmy do tego spotkania bez zbędnej napinki, ze spokojem. Potrenowaliśmy sobie w piątek we Wrocławiu i to wyszło nam na dobre. Jestem zadowolony z postawy zawodników, pojechali bardzo dobrze w tym meczu. Dziękuję bardzo gospodarzom za dobre przygotowanie toru. To bardzo fajna sprawa wygrać u mistrza Polski. Dziękuję więc moim zawodnikom, że stanęli na wysokości zadania. Mam nadzieję, że Falubaz będzie wygrywał z innymi drużynami.

Martin Vaculik (zawodnik Unii Tarnów): Bardzo się cieszę z tej wygranej mojej drużyny. To naprawdę fajne uczucie, że zwyciężyliśmy z aktualnym mistrzem Polski. Zgadzam się z opinią trenera, że tor był przygotowany bardzo dobrze. Rzeczywiście można było na nim walczyć i jechało się fajnie przeróżnymi ścieżkami. Mamy pierwsze zwycięstwo i teraz zamierzamy iść dalej do przodu.

Rafał Dobrucki (trener SPAR Falubazu): Gratuluję drużynie tarnowskiej wygranej, ponieważ odjechali naprawdę dobry mecz. Nam tego zabrakło w tym spotkaniu. Szczerze mówiąc, obawiałem się tego meczu, ponieważ wiedziałem, że nie jesteśmy jeszcze w najlepszej formie. Potwierdziło się to co przypuszczałem. Jednak uważam, że ta przegrana zmotywuje nasz zespół do jeszcze cięższej pracy. Ustaliliśmy już harmonogram prac na najbliższy czas. Przed nami jest niełatwy mecz w Częstochowie, do którego musimy się jak najlepiej przygotować.

Jarosław Hampel (zawodnik SPAR Falubazu): Okazuje się, że musimy jeszcze sporo popracować. Mecze ligowe w tym roku będą niezwykle trudne, a wszystkie zespoły w ekstralidze będą wyrównane i bardzo mocne. Ta przegrana spowoduje, że włożymy jeszcze więcej pracy w przygotowania i treningi tak, by ta forma szła od tego momentu tylko i wyłącznie w górę. W trakcie meczu były dyskusje między nami odnośnie toru czy ustawień motocykla. To jest jednak tak, że każdy z nas ma kwestię sprzętową indywidualnie dopasowaną do siebie i czasami nawet moje sugestie niekoniecznie muszą być trafne dla moich kolegów.

 

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

Saletromag

NOXY

wesbud

Miasto Tarnów

wia-lanwamexsamrozkwitnad-stawkiemmpgk-1

Al.Capone

 

Optyka Edward Kluza

hektordunajecdekercezararkanRigatoni

rehamedica
budpolLotto
Frukt

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

 

Firma Remontowo Budowlana Rafał Nytko

Ogrody Aurora

 

 

 

 

Muszynianka

Powiat Tarnowski

 

Chemart

Arkas BHP

Netfish

Mat-Mat

Remondis

OSK MX

Your Partner

In Balance

Biały Piec

Surpal

TKP

Skup Aut Małopolska

Bartosz Mucha

Gentleman

Narzędzia dynamometryczne

Narzędzia Czyżycki

Ilustrowany Kurier Codzienny

Green Engineering

Darbagos

Centrum Sztuki Mościce

Strusinianka

Okocim

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST