Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Wypowiedzi po wczorajszym meczu

22/04/2014 0:00:00
Redakcja

Grupa Azoty Unia Tarnów pokonała w spotkaniu drugiej kolejki Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk. Najlepiej punktującym zawodnikiem wśród zespołu gospodarzy był Martin Vaculik, natomiast w ekipie z Gdańska – Leon Madsen. Poniżej przedstawiamy wypowiedzi dwóch zawodników po wczorajszym meczu.

Leon Madsen (Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk):
Jestem zadowolony z dzisiejszego indywidualnego występu na tarnowskim torze. Myślałem, że spotkanie zakończy się nieco wyższym dorobkiem punktowym mojej drużyny, ale przynajmniej mecz nie zakończył się wynikiem 70:20 (śmiech). Na początku zawodów nie mogłem znaleźć odpowiedniego ustawienia aby dobrze wystartować spod taśmy, na szczęście w późniejszych biegach wyglądało to już znacznie lepiej. Niestety reszta drużyny nie poszła moim tropem, dlatego wynik jest taki a nie inny. Przed dzisiejszym spotkanie byłem naprawdę bardzo zdenerwowany. Trzęsły mi się ręce i nie wiedziałem jak zostanę przywitany przez tarnowskich Kibiców. Ale to wszystko przebiegło znakomicie i powyżej moich najśmielszych oczekiwań. Dziękuję tarnowskim fanom za wspaniałe przyjęcie i za to, że nie zapomnieli o moich ostatnich latach spędzonych w klubie.

Martin Vaculik (Grupa Azoty Unia Tarnów)
Jestem bardzo szczęśliwy ze tak ułożył się ten mecz.Drużyna z Gdańska wygrała przecież u siebie mecz z Unibaxem Toruń, który jest naprawdę bardzo mocny na papierze. Bardzo dużo trenowaliśmy przed dzisiejszym meczem. Niektórzy zawodnicy dalej szukają optymalnych rozwiązań, aby jak najlepiej spasować się z tarnowską nawierzchnią, ale myślę, że wszystko jest na bardzo dobrej drodze. Chciałbym bardzo podziękować wszystkim osobom na stadionie, które dzisiaj nas bardzo głośno dopingowali oraz trenerowi i zawodnikom, ponieważ jest fantastyczna atmosfera, że jestem tak szczęśliwy, że mogę być częścią tego wszystkiego!
Życzę drużynie z Gdańska aby jak najlepiej im poszło w tym sezonie, gdyż bardzo lubię Gdańsk, Kibiców i tor. Spędziłem tam naprawdę bardzo fajny sezon.

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

Saletromag

NOXY

wesbud

Miasto Tarnów

Nowrem Group

wia-lanwamexsamrozkwitnad-stawkiemmpgk-1

Al.Capone

 

Optyka Edward Kluza

hektordunajecdekercezararkan

rehamedica
Lotto
Frukt

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

 

 

Ogrody Aurora

 

 

 

 

Muszynianka

 

 

Chemart

Arkas BHP

Netfish

Mat-Mat

Remondis

OSK MX

Your Partner

In Balance

Biały Piec

Surpal

TKP

Skup Aut Małopolska

 

Gentleman

Narzędzia dynamometryczne

Narzędzia Czyżycki

Ilustrowany Kurier Codzienny

Green Engineering

Darbagos

Centrum Sztuki Mościce

Strusinianka

Okocim

Czarny Sezam

DIAGMEDICA & HOLI-MED

Arveel

Food Care

Ngine

Seba Mechanika

Salon Wędkarski Karmazyn

Restauracja Rigatoni

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST