Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Wypowiedzi po półfinale

13/09/2015 22:55:06
Redakcja

Unia Tarnów pomimo wygranej z Betardem Spartą nie awansowała do finału PGE Ekstraligi. Zawodnicy Jaskółek po meczu nie ukrywali rozczarowania.

Martin Vaculik (Unia Tarnów): Co tu dużo mówić, nie udało się awansować. Chciałbym pogratulować zwycięstwa drużynie z Wrocławia, która okazała się być bardzo mocna i zasłużenie wygrali. My walczymy cały czas. Pojedziemy o brąz i chcemy go zdobyć. Jesteśmy smutni, że nie pojedziemy w finale, ale teraz trzeba skupić się na czymś innym.

Janusz Kołodziej (Unia Tarnów): Nie ma żadnej radości, bo przegraliśmy dwumecz. Nawet nie wiem, jaki jest wynik i ile nam zabrakło, ale koledzy z Wrocławia i tak w biegach nominowanych nie jechali w optymalnym składzie. Normalnie podejrzewam, że byłoby jeszcze więcej punktów do odrobienia. Jestem zły, że tak to wszystko wyszło. Mój wynik indywidualny, choć jest dobry, to w ogóle na niego nie patrzę.

Piotr Baron (menadżer Betard Sparty Wrocław): Bardzo się cieszymy z awansu do finału. Udało nam się obronić zaliczkę z pierwszego meczu. Dziękuję za walkę drużynie z Tarnowa. Mój zespół wykonała kawał dobrej roboty i teraz czas zacząć szykować się do wielkiego finału.

Maksym Drabik (Betard Sparta Wrocław): Super się czuję. Powalczymy o złoty medal, co dla mnie jest niebywałą sprawą. Ten tor trochę się różnił od tego z rundy zasadniczej, dlatego cały czas musiałem czegoś szukać w ustawieniach. Szkoda tylko, że podczas tego meczu było trochę niebezpiecznych sytuacji, bo wszyscy powinniśmy się bawić żużlem i jeździć fair.

Za Sportowefakty.pl

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

Saletromag

NOXY

wesbud

Miasto Tarnów

wia-lanwamexsamrozkwitnad-stawkiemmpgk-1

Al.Capone

 

Optyka Edward Kluza

hektordunajecdekercezararkanRigatoni

rehamedica
budpolLotto
Frukt

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

 

Firma Remontowo Budowlana Rafał Nytko

Ogrody Aurora

 

 

 

 

Muszynianka

Powiat Tarnowski

 

Chemart

Arkas BHP

Netfish

Mat-Mat

Remondis

OSK MX

Your Partner

In Balance

Biały Piec

Surpal

TKP

Skup Aut Małopolska

Bartosz Mucha

Gentleman

Narzędzia dynamometryczne

Narzędzia Czyżycki

Ilustrowany Kurier Codzienny

Green Engineering

Darbagos

Centrum Sztuki Mościce

Strusinianka

Okocim

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST