Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Wypowiedzi po meczu we Wrocławiu

15/06/2014 0:00:00
Redakcja


Grupa Azoty Unia Tarnów
pokonała w spotkaniu wyjazdowym Betard Spartę Wrocław 49:41. Jaskółki nadal znajdują się na pierwszym miejscu w tabeli Enea Ekstraligi.

Marek Cieślak (trener Grupy Azoty Unii Tarnów): Cieszę się, że nasza drużyna po raz kolejny wygrała w tym roku. To było trudne spotkanie. Musieliśmy się mocno przyłożyć, żeby dzisiaj wywieźć korzystny rezultat. Tor był bardzo dobrze przygotowany. Był taki “przyczepnawy”, ale w porządku. Greg (Hancock) był troszeczkę zmęczony po wczorajszych zawodach (Grand Prix Szwecji w Malilli – dop. red.), ale inni zawodnicy wzięli sprawy w swoje ręce.

Janusz Kołodziej (Grupa Azoty Unia Tarnów): Jesteśmy zadowoleni z tego meczu, bo wynik jest na naszą korzyść. Wywieźliśmy trzy punkty i kto by się z tego nie cieszył. Tor był świetny, na początku nie rozszyfrowaliśmy go do końca. Później było lepiej i z każdym biegiem potwierdzaliśmy swoją dyspozycję. Do końca zawodów było ciekawie. Po 14. biegu nie było wiadomo co będzie dalej. Fajnie wszyscy jechali i nawzajem sobie pomagaliśmy. Kto na początku nie zdobywał punktów, tak później to nadrobił.

Piotr Baron (trener Betardu Sparty Wrocław): Gratuluje drużynie z Tarnowa, bo pojechali naprawdę świetny mecz. U nas nie do końca się poukładało tak, jak byśmy sobie tego życzyli. Fajnie nie było, natomiast jest to chyba najsilniejszy zespół w tej chwili w Ekstralidze. Myślę, że wynik był w miarę dobry, chociaż oczekiwaliśmy wygranej. Tarnów wygrał i sądzę, że było fajne widowisko, ale za styl punktów nie ma.

Tai Woffinden (Betard Sparta Wrocław): Nie było to dla nas udane spotkanie. Starałem się jak mogłem. Również Piotr (Baron) robił wszystko, co w jego mocy. Niestety w tych dwóch ostatnich wyścigach nie zdołaliśmy przyjechać do mety na podwójnym prowadzeniu i przegraliśmy. W tym sporcie liczy się wynik całej drużyny, a dzisiaj nie wszyscy pojechali dobrze.

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

Saletromag

NOXY

wesbud

Miasto Tarnów

Nowrem Group

wia-lanwamexsamrozkwitnad-stawkiemmpgk-1

Al.Capone

 

Optyka Edward Kluza

hektordunajecdekercezararkan

rehamedica
Lotto
Frukt

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

 

 

Ogrody Aurora

 

 

 

 

Muszynianka

 

 

Chemart

Arkas BHP

Netfish

Mat-Mat

Remondis

OSK MX

Your Partner

In Balance

Biały Piec

Surpal

TKP

Skup Aut Małopolska

 

Gentleman

Narzędzia dynamometryczne

Narzędzia Czyżycki

Ilustrowany Kurier Codzienny

Green Engineering

Darbagos

Centrum Sztuki Mościce

Strusinianka

Okocim

Czarny Sezam

DIAGMEDICA & HOLI-MED

Arveel

Food Care

Ngine

Seba Mechanika

Salon Wędkarski Karmazyn

Restauracja Rigatoni

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST