Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Wypowiedzi po meczu w Zielonej Górze

09/09/2013 0:00:00
Redakcja

Zobaczcie co powiedzieli po rewanżowym meczu w Zielonej Górze zawodnicy i trenerzy.

Marek Cieślak
 (trener Unii Tarnów): Gratuluję drużynie przeciwnej awansu do finału. Byli dużo lepsi od nas. Jechało nam się w tym spotkaniu bardzo ciężko, ponieważ tor był, jak wszyscy widzieli dość wymagający. Ja jestem zadowolony, że moi zawodnicy dojechali cali i zdrowi w tych zawodach. My skoncentrujemy się teraz na meczach o brązowy medal. Tak to teraz wygląda. Uważam, że Stelmet Falubaz sobie poradzi, a my będziemy starali się jak najlepiej pojechać w swoich meczach.

Maciej Janowski (zawodnik Unii Tarnów): Gratuluję także ekipie Stelmetu Zielona Góra wygranej, byli mocniejsi. Cóż, jedziemy dalej, bo o trzecie miejsce również trzeba walczyć. Trzeba zapomnieć o tej porażce, teraz chcemy walczyć o brązowy “krążek”.

Janusz Kołodziej (zawodnik Unii Tarnów): Niestety przegraliśmy to spotkanie. Ciężko nam było odczytać tor. Fakt ile razy zwyciężaliśmy indywidualnie biegi mówi sam za siebie. Cały czas szukaliśmy ustawień, ale nam się to nie udawało. Dlatego nie potrafiliśmy nawiązać równorzędnej walki. Wielka szkoda dla nas, gospodarzom zaś gratuluję. Teraz jedziemy o trzecie miejsce i tam chcemy się pokazać jak najlepiej.

Rafał Dobrucki (trener Stelmetu Falubazu Zielona Góra): Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyniku tego meczu. Widać, że przygotowaliśmy się jak należy. Wszyscy pojechali dobre spotkanie, oprócz niestety Jonasa Davidssona, ale do tego zdążyliśmy się już przyzwyczaić. Znakomicie pojechał Jarek Hampel, który zdobył komplet punktów. Podobnie Piotr Protasiewicz, który również wygrywał wszystkie swoje biegi. Krzysztof Jabłoński również zasługuje na słowa uznania, bo naprawdę miał ciężkie wyścigi i zrobił w nich niezłą robotę. Może tych punktów nie zdobył najwięcej, kasy zbyt dużej też z tego nie będzie. Jednak satysfakcję ze swojej postawy powinien mieć. Cieszy też odrodzenie Andreasa Jonssona. Ogólnie wynik spotkania jest bardzo dobry. Wszystkich nas cieszy awans do wielkiego finału.

Jarosław Hampel (zawodnik Stelmetu Falubazu Zielona Góra): Końcówka sezonu jest najważniejsza, przed nami spotkania finałowe, które będą ciężkie. Wygraliśmy wysoko, choć przyznam, że stresowaliśmy się mocno, a presja była ogromna. Jednak wszyscy pojechali dobrze, bez błędów. Cieszymy się z tego wyniku, bo celem był ten finał. Nie było łatwo, ale awansowaliśmy. Będziemy się starać utrzymać teraz ten ciężar pojedynku finałowego.

Patryk Dudek (zawodnik Stelmetu Falubazu Zielona Góra): Fajnie, że wygraliśmy to spotkanie. Jak wspomniał Jarek, było z tym związane sporo stresów. Udało nam się zwyciężyć bezproblemowo. Jestem nawet zadowolony ze swojej postawy. Od połowy spotkania pogubiliśmy się nieco z ustawieniami w moim sprzęcie dlatego efekt był taki a nie inny. Teraz jedziemy o złote medale i to jest najważniejsze.

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

Saletromag

NOXY

wesbud

Nowrem Group

wia-lanwamex

sam

rozkwit

nad-stawkiem

mpgk-1

hektor

dunajec

cezar

rehamedica

Frukt

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

 

Muszynianka

Chemart

Netfish

Mat-Mat

Remondis

OSK MX

Biały Piec

TKP

Skup Aut Małopolska

 

Gentleman

Narzędzia dynamometryczne

Narzędzia Czyżycki

Green Engineering

Darbagos

Centrum Sztuki Mościce

Strusinianka

Okocim

Czarny Sezam

DIAGMEDICA & HOLI-MED

Arveel

Food Care

Ngine

Salon Wędkarski Karmazyn

Restauracja Rigatoni

#OPTYK WAWRZON

#OPTYK WAWRZON

Zeliaś

Spojkar

Lider Sowa

Auto-Gaz-Siedlik

ReDrog S.C.

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST