Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Wypowiedzi po meczu w Lesznie

01/06/2014 0:00:00
Redakcja


Grupa Azoty Unia Tarnów
pewnie pokonała FOGO Unię Leszno wygrywając 52:38. W drużynie Marka Cieślaka liderem był Krzysztof Buczkowski.

Paweł Jąder (menedżer Fogo Unii Leszno): To nasza pierwsza porażka, jaką ponieśliśmy w najmocniejszym składzie. Trzeba otwarcie powiedzieć, że byliśmy słabszą drużyną niż tarnowianie. Rywale byli szybsi i nie mieliśmy szans na rozegranie wyrównanego spotkania. Próbowaliśmy z zawodnikami zmieniać różne rzeczy, by uratować wynik, ale nam się to nie udało. Tarnowianie nie na darmo znajdują się na czele ligowej tabeli. Pojechali na naszym torze wspaniale.

Marek Cieślak (trener Grupa Azoty Unii Tarnów): Cieszę się nie tylko ze zwycięstwa, ale i postawy moich zawodników. Pięciu z nich zapunktowało bowiem na bardzo wysokim poziomie. Prowadziliśmy od pierwszego wyścigu, a tor jaki zastaliśmy w Lesznie nam odpowiadał. To kolejna wygrana odniesiona na wyjeździe i na pewno przybliża nas ona do rundy finałowej.

Piotr Pawlicki (zawodnik Fogo Unii Leszno): Tarnowianie czuli się u nas jak w domu, natomiast my męczyliśmy się z własnym torem. Możemy się pocieszać tym, że to nie koniec sezonu. Przed nami długa droga i dopiero kolejne mecze pokażą, czy zasłużyliśmy na to, by walczyć o medale.

Krzysztof Buczkowski (zawodnik Grupa Azoty Unii Tarnów): Jesteśmy na czele tabeli, ale nie wybiegamy jeszcze myślami do play-offów. Parę trudnych meczów jest przecież przed nami. Wygrana w Lesznie na pewno cieszy i muszę przyznać, że szybko dopasowaliśmy się do tego toru. O sukcesie decydował zwłaszcza start, a także rozegranie pierwszego łuku. Nie zostawialiśmy rywalom miejsca przy krawężniku, a nie mieli na tyle dużej prędkości, by wyprzedzać nas po zewnętrznej stronie toru.

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

Saletromag

NOXY

wesbud

Miasto Tarnów

wia-lanwamexsamrozkwitnad-stawkiemmpgk-1

Al.Capone

 

Optyka Edward Kluza

hektordunajecdekercezararkanRigatoni

rehamedica
budpolLotto
Frukt

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

 

Firma Remontowo Budowlana Rafał Nytko

Ogrody Aurora

 

 

 

 

Muszynianka

Powiat Tarnowski

 

Chemart

Arkas BHP

Netfish

Mat-Mat

Remondis

OSK MX

Your Partner

In Balance

Biały Piec

Surpal

TKP

Skup Aut Małopolska

Bartosz Mucha

Gentleman

Narzędzia dynamometryczne

Narzędzia Czyżycki

Ilustrowany Kurier Codzienny

Green Engineering

Darbagos

Centrum Sztuki Mościce

Strusinianka

Okocim

Czarny Sezam

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST