Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Wypowiedzi po meczu w Grudziądzu

18/05/2015 0:21:35
Redakcja


Unia Tarnów
pokonała w wyjazdowym meczu MRGARDEN GKM Grudziądz 52:37. Jaskółki do zwycięstwa poprowadził Martin Vaculik mocno wspierany przez Leona Madsena, Artura Mroczkę i Kennetha Bjerre. Po zawodach trener tarnowian Paweł Baran nie krył zadowolenia.

Paweł Baran (menedżer Unia Tarnów):
Dziękuję za mecz. Przyjeżdżaliśmy do Grudziądza walczyć o zwycięstwo, ale zakładaliśmy, że może nam nie wyjść. Wiele razy oglądałem ten mecz Grudziądz z Gorzowem i ze zdumieniem patrzyłem na te biegi. Baliśmy się tego meczu, ale dobrze rozegraliśmy początek zawodów. Dzięki temu później jechało się trochę łatwiej, bo przegrywając jedzie się pod presją, ale nam na szczęście się udało. Dziękuję chłopakom i gratuluję.

Martin Vaculik (Unia Tarnów): Chciałbym przede wszystkim podziękować drużynie gospodarzy, którzy przygotowali bardzo dobry tor do normalnej jazdy. Jeżeli chodzi o nas to bardzo się cieszymy z tego niesamowicie ważnego dla nas zwycięstwa. Jadąc do Grudziądza, wszyscy wiedzieliśmy, że jest to niesamowicie ciężki przeciwnik. Mają wielki atut swojego toru i wszyscy zawodnicy tutaj są bardzo szybcy. Widzieliśmy jak zakończył się w Grudziądzu mecz z drużyną z Gorzowa, także my się bardzo cieszymy, jest to dla nas niesamowicie ważne. Cały czas jesteśmy skupieni na pracy i koncentracji, żeby starać się jechać jak najlepiej.

Robert Kempiński (trener MRGARDEN GKM Grudziądz): Gratuluję drużynie z Tarnowa za wygraną. Jeżeli chodzi o moją drużynę to można powiedzieć, że najbardziej zabrakło punktów Artioma Łaguty. Ostatnio zdobył komplet, a dzisiaj jeden punkt. Zawodnicy z Tarnowa byli trochę lepiej dopasowani. Od początku wygrywali starty, my mieliśmy z tym problem, a nawet jeżeli się to udawało to rywale wyprzedzali nas po szerokiej na pierwszym łuku. Nie możemy jednak załamywać się, wziąć się do pracy i dużo ćwiczyć.

Tomasz Gollob (MRGARDEN GKM Grudziądz): Gratuluję drużynie, która zwyciężyła. Unia Tarnów to jest zespół, który jest pretendentem do tytułu mistrza Polski. Wiem jak trudno i ciężko jeździ się w Tarnowie i jeszcze raz podkreślę, to są znakomici i młodzi zawodnicy. Jeżeli chodzi o dzisiejsze spotkanie to jestem zadowolony, aczkolwiek nie do końca. W dwóch biegach zgubiłem punkty, które nic więcej poza moim dorobkiem by nie wniosły. Myślę, że nic wielkiego się nie dzieje. W ekstralidze są trudne wyrównane zawody i tutaj każdy szczegół decyduje o tym czy się zwycięża czy przegrywa. Nie należy załamywać rąk i weźmiemy się pracy. Ta wpadka nam otworzy oczy i uruchomi dodatkowe pokłady myślenia i pracy. Trener zrobił dziś całą dobrą robotę. W każdym biegu wszystko było przemyślane, rezerwy taktyczne nie tylko. Zawody nam pojechały wtedy, kiedy w 13 biegu była rezerwa taktyczna i pojechaliśmy na 3:3, to wtedy nie mogliśmy nic już zrobić. Wszystko co się działo podczas meczu jest wzorowe. Następne zawody mamy za tydzień i podejdziemy do nich z przekonaniem, że będzie lepiej niż dzisiaj.

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

Saletromag

NOXY

wesbud

Miasto Tarnów

wia-lanwamexsamrozkwitnad-stawkiemmpgk-1

Al.Capone

 

Optyka Edward Kluza

hektordunajecdekercezararkanRigatoni

rehamedica
budpolLotto
Frukt

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

 

Firma Remontowo Budowlana Rafał Nytko

Ogrody Aurora

 

 

 

 

Muszynianka

Powiat Tarnowski

 

Chemart

Arkas BHP

Netfish

Mat-Mat

Remondis

OSK MX

Your Partner

In Balance

Biały Piec

Surpal

TKP

Skup Aut Małopolska

Bartosz Mucha

Gentleman

Narzędzia dynamometryczne

Narzędzia Czyżycki

Ilustrowany Kurier Codzienny

Green Engineering

Darbagos

Centrum Sztuki Mościce

Strusinianka

Okocim

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST