Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Wypowiedzi po meczu w Częstochowie

29/06/2014 0:00:00
Redakcja


Grupa Azoty Unia Tarnów
pokonała w wyjazdowym spotkaniu KantorOnline Viperprint Włókniarza Częstochowa 50:40 umacniając się tym samym na czele tabeli Enea Ekstraligi. Jaskółki w dwumeczu zgarnęły komplet 5 punktów.

Marek Cieślak(trener Grupy Azoty Unii Tarnów): Mecz był trudny. Deszcz sprawiał kłopoty nie tylko gospodarzom, ale również i nam. Raz tego deszczu było więcej, raz mniej. Wydaje mi się, że duże znaczenie miały starty. Po słabszym wyjściu spod taśmy trudno było zawalczyć na dystansie. Nasza drużyna w tym roku jest bardzo wyrównana. Kiedy jeden zawodnik zawali, to drugi jedzie dobrze. Wszyscy na wzajem się uzupełniają i cieszymy się z tego, że wygraliśmy w Częstochowie i teraz czekamy na następny mecz.

Roman Tajchert (trener KantorOnline Viperprint Włókniarza Częstochowa): Ubolewam nad tym wynikiem. Byłem przekonany, że wynik będzie na styku. Pracuje w klubie dopiero kilka dni i jest tutaj wiele do poprawy. Z biegiem czasu jakoś to ustawimy i powinno być dużo lepiej. Chcieliśmy zrobić tor „pod koło”, ale były osoby, które nam to utrudniały.

Martin Vaculik (zawodnik Grupy Azoty Unii Tarnów): Częstochowski tor jest świetny, ale tym razem nawierzchnia była zupełnia inna niż w poprzednich latach. Przez cały mecz musiałem szukać odpowiednich ustawień. W swoim drugim biegu popełniłem duży błąd z ustawieniami i byłem strasznie wolny.

Michael Jepsen Jensen (zawodnik KantorOnline Viperprint Włókniarza Częstochowa): Zespół z Tarnowa ma bardzo silną ekipę i był to dla nas bardzo trudny mecz. Wiadomo, że przed spotkaniem nikt nie zakładał łatwego zwycięstwa. Ze swojego występu jestem zadowolony. Zdobyłem 11 punktów, ale niestety przegraliśmy.

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

Saletromag

NOXY

wesbud

Miasto Tarnów

wia-lanwamexsamrozkwitnad-stawkiemmpgk-1

Al.Capone

 

Optyka Edward Kluza

hektordunajecdekercezararkanRigatoni

rehamedica
budpolLotto
Frukt

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

 

Firma Remontowo Budowlana Rafał Nytko

Ogrody Aurora

 

 

 

 

Muszynianka

Powiat Tarnowski

 

Chemart

Arkas BHP

Netfish

Mat-Mat

Remondis

OSK MX

Your Partner

In Balance

Biały Piec

Surpal

TKP

Skup Aut Małopolska

Bartosz Mucha

Gentleman

Narzędzia dynamometryczne

Narzędzia Czyżycki

Ilustrowany Kurier Codzienny

Green Engineering

Darbagos

Centrum Sztuki Mościce

Strusinianka

Okocim

Czarny Sezam

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST