Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Wypowiedzi po dzisiejszym meczu

25/05/2014 0:00:00
Redakcja

Grupa Azoty Unia Tarnów wysoko wygrała z zespołem KantorOnline Włókniarz Częstochowa. Poniżej przedstawiamy wypowiedzi przedstawicieli obu ekip.

 

Jarosław Dymek (KantorOnline Włókniarz Częstochowa):

Po takim meczu najlepszym podsumowaniem jest fakt, że wracamy do domu cali i zdrowi. Żaden z wyścigów nie zakończył się upadkiem poza jednym, w którym uczestniczył Peter Kildemand.  Teraz wszyscy wracamy do domu. Dysponowaliśmy dzisiaj takim składem a nie innym. Młodzi zawodnicy pojeździli sobie dzisiaj i nabrali bardzo cennego doświadczenia. Są bogatsi o nowe doświadczenia. Najdłużej ten mecz będzie wspominał Oskar Polis, ponieważ chłopaki czekają już na niego w szatni, także na pewno kilka „klapsiorów” z okazji debiutu na pewno dostanie.

Peter Kildemand (KantorOnline Włókniarz Częstochowa):

Tor w Tarnowie to bardzo trudne miejsce do ścigania, gdzie trzeba być naprawdę ekstremalnie szybkim. To był mój debiut, jedenaście punktów to bardzo dobry rezultat, z którego jestem bardzo zadowolony.

Marek Cieślak (Grupa Azoty Unia Tarnów):

Po dzisiejszym spotkaniu nie można za wiele powiedzieć. Jedyne co mi przychodzi do myśli to smutek. Nie będę oceniał dlaczego Częstochowa przyjechała w takim składzie a nie innym, ale to bardzo źle świadczy o naszej lidze. Drużyny zbudowały bardzo mocne zespoły i Kibice tych drużyn oczekują widowiska na wysokim poziomie, a takiego dzisiaj nie było. Kibiców w Tarnowie było dzisiaj było bardzo dużo, biorąc pod uwagę prognozy przed meczem. Chciałbym z tego miejsca bardzo podziękować Kibicom, że oni są z nami cały czas niezależnie od rywala. Przed spotkaniem umówiliśmy się z chłopakami, że każdy z nich odda po jednym biegu zawodnikowi młodzieżowemu tak aby sobie pojeździli. Forma naszych zawodników jest bardzo wysoka i z tego można się bardzo cieszyć. Teraz żyjemy już tylko następnym meczem.

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

Saletromag

NOXY

wesbud

Miasto Tarnów

wia-lanwamexsamrozkwitnad-stawkiemmpgk-1

Al.Capone

 

Optyka Edward Kluza

hektordunajecdekercezararkanRigatoni

rehamedica
budpolLotto
Frukt

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

 

Firma Remontowo Budowlana Rafał Nytko

Ogrody Aurora

 

 

 

 

Muszynianka

Powiat Tarnowski

 

Chemart

Arkas BHP

Netfish

Mat-Mat

Remondis

OSK MX

Your Partner

In Balance

Biały Piec

Surpal

TKP

Skup Aut Małopolska

Bartosz Mucha

Gentleman

Narzędzia dynamometryczne

Narzędzia Czyżycki

Ilustrowany Kurier Codzienny

Green Engineering

Darbagos

Centrum Sztuki Mościce

Strusinianka

Okocim

Czarny Sezam

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST