Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Wypowiedzi na konferencji prasowej

15/09/2013 0:00:00
Redakcja


Jarosław Dymek (menadżer Dospel  Włókniarza Częstochowa):
Dla nas ten mecz zaczął się tak naprawdę o 9 rano kiedy dostałem telefon od Grigorija Laguty, że jest na Węgrzech, silnik się rozsypał i nie może jechać. Zaczęły się poszukiwania żeby chłopakowi jakoś pomóc. Całe szczęście udało się Griszę doprowadzić na drugi start, także wiele nie stracił. Mecz był bardzo ciężki i na pewno zaprezentowaliśmy się lepiej niż w rundzie zasadniczej. Za tydzień czeka nas ciężki rewanżowy pojedynek i jedziemy dalej.

Michael Jepsen Jensen (Dospel Włókniarz Częstochowa):
Nawet nie wiem ile punktów zdobyłem. Na początku miałem problemy ze sprzętem. Wydawało się jakby gasł i startował od nowa. Na dwa ostatnie wyścigi wziąłem inna maszynę i było dużo lepiej. Cała drużyna spisała się bardzo dobrze.

Rune Holta (Dospel Włókniarz Częstochowa):
Pojechaliśmy dziś lepiej w Tarnowie niż poprzednim razem. Nie mieliśmy dziś pełnego składu. Grigorij Laguta spóźnił się, musiał używać innego sprzętu, a to nie jest dogodna sytuacja. Myślę, że wynik jaki osiągnęliśmy jest całkiem dobry.

Marek Cieślak (trener Unii Tarnów):
Goście mieli problemy, ale my też w zasadzie jechaliśmy czwórką zawodników, bo Hougaard nie zrobił dzisiaj nic, Vaculik też pojechał jeden bieg i trzy razy nie zdobył ani jednego punktu, więc też punktowało tylko czterech zawodników, z tym że nasi zawodnicy jechali po 5 razy a częstochowianie po 7. Wygraliśmy, mamy 8 punktów przewagi, będziemy robili co można żeby osiągnąć dobry rezultat.

Janusz Kołodziej (Unia Tarnów):
Ostatnio zapatruję się na Jarka Hampela, który udowadnia, że można, że da się zdobyć komplet punktów, tylko trzeba w to uwierzyć i mi się to dziś udało. Mieliśmy trochę mecz nietypowy, bo Kacper bez sprzętu, Grigorij bez sprzętu, a tak naprawdę dobrze jechali. Jedziemy dalej, zobaczymy co uda się wywalczyć w Częstochowie.

Artem Laguta (Unia Tarnów):
Ciężko mi był dziś jechać. Nie spałem dwie noce, jedną leciałem na mecz do Saławatu, drugą wracałem na mecz do Tarnowa. Wczoraj trenowałem i trochę odpocząłem w nocy. Teraz cały tydzień odpoczynku. Cieszę się, że wygraliśmy. Jestem zadowolony ze swojego występu.

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

Saletromag

NOXY

wesbud

Miasto Tarnów

wia-lanwamexsamrozkwitnad-stawkiemmpgk-1

Al.Capone

 

Optyka Edward Kluza

hektordunajecdekercezararkanRigatoni

rehamedica
budpolLotto
Frukt

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

 

Firma Remontowo Budowlana Rafał Nytko

Ogrody Aurora

 

 

 

 

Muszynianka

Powiat Tarnowski

 

Chemart

Arkas BHP

Netfish

Mat-Mat

Remondis

OSK MX

Your Partner

In Balance

Biały Piec

Surpal

TKP

Skup Aut Małopolska

Bartosz Mucha

Gentleman

Narzędzia dynamometryczne

Narzędzia Czyżycki

Ilustrowany Kurier Codzienny

Green Engineering

Darbagos

Centrum Sztuki Mościce

Strusinianka

Okocim

Czarny Sezam

DIAGMEDICA & HOLI-MED

Arveel

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST