Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Wypowiedzi bohaterów po IMME

08/23/2014 0:00:00
Redakcja

Za nami pierwsze w historii Indywidualne Międzynarodowe Mistrzostwa Ekstraligi. Co do powiedzenia po wczorajszyn turnieju mają jego bohaterzy?

Martin Vaculik (Grupa Azoty Unia Tarnów):
Gratuluję Emilowi wygranej. Był nieprawdopodobnie szybki, wręcz nie do ugryzienia dla nas wszystkich. Ja podszedłem do tych zawodów trochę bardziej pod kątem testów. Sprawdzałem silniki. Nie mogłem też za bardzo zabrać się ze startu, ale i tak jestem zadowolony z rezultatu.

Piotr Protasiewicz (SPAR Falubaz Zielona Góra):
Mogę powiedzieć, że przyjechałem i zaliczyłem zawody. Potrzebuję po tych kilku upadkach objeżdżenia i te zawody też temu służyły.

Leon Madsen (Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk):
Nie jestem ani zawiedziony, ani jakoś przesadnie szczęśliwy. Cudownie było wrócić znów do Tarnowa gdzie mam wielu znajomych, fanów, a sam przeżyłem tutaj mnóstwo wspaniałych chwil. Co do mojej ostatniej gonitwy w fazie zasadniczej i wykluczenia, to nie zgadzam się z decyzją arbitra. Ernest Koza stanął nagle w poprzek, ja tamtędy atakowałem i nie miałem możliwości ucieczki. Musiałem w niego wjechać.

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

saletrosanNOXY

tyskie

wesbudalcapone

wia-lanwamexsamrozkwitnad-stawkiemmrowkampgk-1megaelkrystankluzahektordunajecdekercezarcarsprintarkanankopolagriaRigatoniMATBUDKARMOTCINEMA 3DGaleria TarnoviaTarnowska TV HDKLICH

rehamedica
budpolLotto
Frukt

Tarnów

mis-serwis-techniczny

eska

AMS Iveco

Hyundai Karmot

Fundacja u Górala

Centrum Sztuki Mościce

Firma Remontowo Budowlana Rafał Nytko

Ogrody Aurora

 

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST