Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Wspólne oglądanie meczu z Gorzowa w Chacie Grillowej

09/22 0:00:00
Redakcja

W najbliższą środę 24 września o 20:15 odbędzie się odwołane w niedzielę spotkanie Grupy Azoty Unii Tarnów z FOGO Unią Leszno. Mamy nadzieję, że mimo tak późnej pory tarnowscy Kibice licznie wesprą Jaskółki w walce o Wielki Finał Enea Ekstraligi.

Wcześniej, bo już o 17:45 zapraszamy do Chaty Grillowej, gdzie będzie można obejrzeć pierwsze spotkanie półfinałowe w Gorzowie, gdzie miejscowa Stal podejmie SPAR Falubaz Zielona Góra. Jak zwykle będą w sprzedaży specjały z grilla, soki oraz piwo.

Zapraszamy również do Sklepiku Kibica pod trybuną główną. Środowy mecz będzie doskonałą okazją do nabycia najnowszych wzorów koszulek, zaopatrzenia się w klubową czapeczkę, czy też szalik.

Z powodu późniejszej niż zwykle pory rozgrywania meczu prosimy o zabranie ze sobą cieplejszych ubrań. Bądźcie z nami, do zobaczenia na stadionie.

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

saletrosanazoty-starttyskie

wesbudalcapone

wia-lanwamexszarkowiczsamrozkwitnad-stawkiemmrowkampgk-1megaellombardkrystankluzahektordunajecdetailkingdekercezarcarsprintbolarusarkanankopolagriaRigatoniZMTAdVIST.PLWEBVIST Agencja Interaktywna - projektowanie stronMATBUDKARMOTCINEMA 3DWELDINGGaleria TarnoviaTarnowska TV HDKLICH

rehamedica
budpolLottoToskana
Frukt
Extreme Hobby
Tarnów
ngine
mis-serwis-techniczny

eska

Wykonanie strony Internetowej z przez